bugün

inşallah keldir. amk 1 gün yıkamazsan bile deli gibi yağlanıyor.
hippi olma ihtimali yüksektir.
üşengeçlikten bitap düşmüş bir erkek modelidir. yalnızlıktan kendini pisliğe bürümüş bir erkektir.
(bkz: su ateisti)
cenabettir.
üzerine bir de parfüm sıkıyorsa daha kötüdür.
western filmlerinin essiz diyaloglarina konu olmus pis pasakli soyguncu kovboydur.
domuzla çiftleşmiş ama ağır sirke tadında kokan erkektir.şöyle bir tespit vardır ki bilmem; bu tip erkekler düzenli yıkanan ve bakımlarını en üst seviyede tutan erkeklerden daha fazla sex yaparlar.kadınlar rengl dönemlerindeki gibi kokan erkeklere daha fazla veriyorlar.
ne 6 haftası 3 ay belki daha fazla yıkanmamışlığım vardır. yıl 2003 tunceli iç güvenlik harekatı...
geçen kış askerdeki ben. -17 derece diye bir sıcaklık mı olur amk. Zaten banyo alayın uzak ucu, her sabah duş alan ve canı sıkıldıkça mastürbasyonla zaman geçiren bir adam için 6 haftayı doldurmasa da uzun bir süreydi. O içlikler de ne kokardı arkadaş öyle.
bir 6 haftayı daha elden çıkarır o erkek. ´ben onda o ışığı gördüm.
(bkz: ay kokar o)
acilen sözlükten çıkış yapması ve sol frame i de bahaneyle rahatlatması gereken yazardır. başka türlü banyoya girmeyi bırakın, nefes bile almaz bu.
bunların iki katı süre içinde yapmayanı da vardır.
bir de utanmadan toplu taşıma araçlarına binip koku alma reseptörlerinizi kısmi felce uğratırlar.
bundan kelli de banyo yapmasına gerek bulunmayan erkektir. Zira artık suyla paklanamaz. evvela ıskarpela ile kabasını almalı sonra da raspacıya uyramalıdır. zımpara da iş görür.
6 hafta boyunca banyo yapmamış erkek öğrencidir.
güncel Önemli Başlıklar