bugün

insanın attığı bir mesaja 6 gündür cevap gelmemesidir. ve hala beklemektedir o mesajı. olumsuz bir mesajda olsa farketmez ama hiç mesaj gelmemesi daha çok acıtır insanı.
cevap gelmedi diye tekrar mesaj atılmamalıdır.lakin bazı şeyleri kaldırıp sizi seviyenizi düşüren bir meseleye dönüşebilir.
siklenilmediğinin kanıtıdır. siktir et vur kafanı yat en iyisi.
6 gündür mesaj atmıyarak zaten mesaj verilmiştir.
boş bir umutla eşdeğer birşey olabilir. ama umut iyidir umutsuz bir dünya hiçtir.*
24 saat içinde gelmezse hiç gelmez.
1 ay oldu hala bekliyorum. gelmeyince gelmiyor. daha çokta beklerim.
7 gundur mesaj beklemekten 1 gun az, 5 gundur mesaj beklemekten 1 gun fazladir. mesaj beklemek zaten cok gicik bir olaydir. ama mesaj beklerken aslinda gelen mesaj aciktir. "anam seni siklemiyom ben" mesajini gormemek icin feci derecede optimistik olmak gerekir kanimca.
ilk 3 günü acabalarla geçer son 3 günde gerçeği artık kabullenme vaktinin geldiğini gösterir.
(bkz: okb) takıntılı kişilik bozukluğunun neticesidir. bende sadece nişanlıma karşı oluyor ama böyle dravdan meselelere takıp 6 gün bekleyen biri iyi değildir kanımca.
gelmeyen mesaj bir cevaptır illa gelmesini beklemek saçmalıktır .
allahın hakkı 7. demekte avuntu olabilir .
aralık 2011'den mesaj beklendiği düşünülürse hiçbir şey olmayan bekleme işlemi.
defalarca yasadigim 6 gunluk buhran evresi.keske yine 6 gun beklemis olsam.kac hafta oldugunu unuttum, sayamadim gunleri.
çok yazık bir durumdur. 6 gündür 3-5 dakikasını size ayırmayan birinden hala mesaj bekleyip götünü kaldırmak istiyorsanız buyrun yollar sizindir. mantıklı olan okkalı bir mesaj yazıp bambaşka bir defter açmaktır.
umut göstergesidir. ancak türk insanının taktiksel olarak ilişkiyi yürüttüğü göz önüne alınırsa, kişiliksizlik belirtisidir.

o yüzden güle güle demek en mantıklısıdır. sürekli yerdiğimiz 'gavur'lar gibi olamadık bu konuda.

ne dürüstüz ne netiz ne ne istediğimizi biliyoruz. kısacası azıcık kişilik sahibi olan insan 6 gün bekletmez.

ne düşünüyorsa açık açık söylemeli insan. kimsenin, karşısındaki insanın hayatına 6 günlük olumsuz etki bırakmaya hakkı yoktur kısacası.
aslında son gelen mesajın içeriğine bağlı bir durumdur.

son mesaj "beni bir daha arama sorma artık bitti" vs. gibi birşey ise 6 gün değil 6 sene bekleseniz de boşuna ama "sana haber veririm veya yazarım ben" gibisinden birşeyse, afedersiniz ama sikerler öyle işi.

beklediğine değecek, değmeyecek kişi kısmını direkt olarak geçiyorum. değecek insan zaten bekletmez.
aslında gelmiştir mesaj.

manevi olarak. anla işte mesajı...
6 gündür beklenen mesaj ;
bir daha yazar mısın? anlamadım .

yaaa bsg .
beklemek yerine "msglsn sanrm ben ytyrm ii gceler" şeklinde bir mesaj atmak daha faydalı olacaktır. ya da zararlı... bilemedim şimdi.
birçoğumuz başına gelendir ya da vakti zamanında gelmiştir. umut etmektir, gelen bilgi mesajlarına bile yardıra yardıra koşmaktır. ardından;

--spoiler--
hassiktir be sikicem tarifenizi
--spoiler--

deyip umutsuzluğa tekrardan eli boş dönmektir.
4 senedir cevap bekleyenleri tanıyorum, 6 gün neki devede kulak.
6 gün mü, ama bu çok az.
güncel Önemli Başlıklar