bugün

Sekiz gol yiyen ama bunu unuturak altı gol yiyen takımla dalga geçmeye çalışan besiktaslidir. Anlaşılması güç insanlardır.
Beşiktaş ingiltere de 8 galatasaray türkiye de 6 yemiştir. o yüzden 2 gol eksik var babuş diyerek dalga geçme sebeplerini yaratırlar. Haklıdırlar. 52 bin galatasaraylı önünde 6 tane yemek .s.s
la geçecek elbette bende bir galatasaraylı olarak liverpool maçında üzülmüştüm ama makaranında dibine vurmuştum *
dünde kırk sefer telefonda taşak konusu oldum.

ulan zaten bu oyun bu sebepten güzel. bel altı vurmadan makara yapabilmek.

bozbaykuşlar neden herkese sempatik geliyor? bir düşün.
he bokunu çıkarmak konusundan bahsedeceksek o ayrı.
Haklı beşiktaşlıdır.

Bu başlık 8 entryle bitmemeliydi.
kendi sahasinda 6 gol yiyen tek takim gasaray niye dalga gecmesin..(simdi kedicik ama aydinşpor 30 sene önce felan diyecek ben avr. kupa maclarini diyorum..)
Ezikligini örtme çabasında olan besiktaslidir.
Ne yapsindir ki baska?

52 bin seyircisinin karsisinda irzina gecilen bi takimla dalga gececek tabi.
Keske deplasmanda 10 yiyeydiniz.
Bugün kutay akpulat olayından sonra şereften onurdan bahsedip linç kampanyası düzenleyen beşiktaşlıdır.
6 GOLÜN ACISINI NEREDEN ÇIKARACAĞINI BiLEMEYEN, ne şehittir ne gazi bok yoluna gitti niyazi galatasaraylıların hönkürdüğü, gayet güzel eğlenen beşiktaşlıdır.

Gidin Fatih Terim'e, Burak'a saldırın sizi gidi ayarı bozuklar.*
Futbolun bir zevk oyunu olduğunu akla getirince yapılması normal olan şey.

Ayrıca amk ispanyada 6 tane yeseniz anlayışla karşılarızda kendi mabedinizde, o ateşli türk taraftarının önünde, kendi evinde lan kendi evinde 6 tane.

Tekrar hatırlatalım. Bu zevktir. Rakip yenilir sevinirsin. Abartılmamalı.
(bkz: 18 temmuz 1997 beşiktaş galatasaray maçı)
Bir de bunun barnebau stadı var. O yüzden hevesini saklaması gereken Beşiktaşlıdır. Daha geçecek çok taşak var.
Ayni besiktasli pazar gunu follosa donmus galatasarayi takiminin altinda inlerken izleyecektir.

Cirkinlestim. 
Liverpool maçının unutulduğunu sanan beşiktaş taraftarıdır.