bugün

21:45 te başlayacak uefa uluslar ligi müsabakası.
Türkiye galibiyetine 3.40 oran vermiş iddaa.
Ne yapıp edip Sırp köpeklerini yenmemiz lazım. Adamlar karşılarına Türk çıkınca kuduz köpek oluyorlar zira. Basketbol, voleybol, güreş her bir bokta adamların derdi Türkleri yenmek. Hatta boşnak ve arnavutlara bile Türk diyor bu adamlar. Şeytana bile Türk diyorlar o derece.
Sirplarin zımba senolun eline vereceği mactir

Kısme bana milliyetçilik turancilik yapmasın agbi

Kaleci kaleci değil
Defansdaki adamların fazla götü kalkmış belli
Orta sahada Ali koçun emri ile oynatılan Mert Hakan yandas
Eee bu götle mi yeneceksin Sırpları..
kuşkusuz şanlı türkiyemizin sırpların eline vereceği maç.
bunlara yenilirsek baya şantana yaparlar. sebebini çoğu kişi biliyordur herhakde.
sırplar, türk düşmanı bir millettir.*
Türkiye 10 tane yer heralde,okadar laçkalaştıki mah. Takımından beter Türk futbolu,gerçi Türk futbolu denmezya takımın yüzde 80 yabancı.
Fark yiyeceğimiz bir maç olacak.
Türkiye'ye 1000 lira yatırınca 3400 liramızın olabileceği maç.
(bkz: iddaa)
Bakalım ne yapacak a mililler. ben karamsarım ama inşallah yeneriz.
Sırbistan’dan çok üstün takımız.Kaybedersek yazık olur.Dakika 23 0-0.
Sol kanat Kenan Karaman ve Hasan Ali. Deniz gezmiş görse soldan vazgeçer sağcı olur. Evet.
son oynadığımız 2 maçta da milli takımımızın oyunu bana pek tat vermedi. macarları ve sırpları yenemedik. karşımızda almanya, ingiltere, ispanya gibi bir takım olsa farklı mağlup olabilirdik. maalesef 10 kişi oynayan sırplara karşı atağımız yok.
Faroe adaları bile gol attı bizimkiler 10 kişiye 1 gol atamadılar amk. Yensek üst tura çıkmak için şans olacak. Yenemiyoruz. Macaristan'ı da yenemedik. E kimi yenicez? San marino'yu mu? Bu oyunla dünyanın 8 9 attığı san marino'ya biz 1 tane belki atarız.
maç içinde orta sayımız beşi geçmedi. atak yok.
ne bu?
takıma enes ünal diye 5.lig topçusu adamı forvet diye koyarsan gol atamaman normal. daha önce ne başardı da bunu milli takıma çağırıyorsun şenol güneş?

mevlütü koy adem büyüğü koy daha iyi oynar bu neyin inadı şenol?

şenol güneş kovulup genç ve tanınmamış biri getirilmesi gerekli milli takıma.
ikinci yarı 10 kişi oynayan sırbistan'ı yenemediğimiz maç.

trt spikeri de gayet mutluydu, deplasmanda alınan 1 puan falan diyordu ampul kafalı.

lan ben size bir şey diyeyim mi? bu avrupa uluslar ligini inceledim ben, küme düşme olayı varmış.

biz bu grupta sonuncu olur c kümesine düşeriz. c kümesinde yunanistan var. şimdi bizim siktiriboktan ülkemizin, yunanistan ile aynı ligde olması şart. illa orada da yunanlarla karşılaşıcaz.

kafamız bu yani.
kendimize her kulvarda gördüğümüz rakip yunanistan.

ama seneye yunanistan b ligine çıkar, biz de b liginden c ligine düşeriz.

çünkü biz türkiye'yiz.

yarrak gibi yönetiliyoruz her alanda. futbol da buna dahil.
kapatın gitsin şu milli takımı insan 18 yılda hiç mi başarı elde edemez? genç futbolcu fantazisi yapacam diye milli takımın içine ettiler. sizin neyinize yıldız genç oyuncu siz kimsiniz? sadece şu milli takıma verilen parayla 12 yunan adası satın alınırdı.
Uefanın hazırlık maçlarını ciddiye alsınlar diye yaptığı organizasyonda türkiyenin ilginç deneyler yaptığı maçtır. Düne kadar fransayı yenen ve deplasmanda yenilmeyen takıma çöp de denmez formsuz denir.
Takımı gençlestirecegim diye anaokulu kresine çeviren namı değer zımba Şenolun yine alamadığı maç

Aga bu maçı yememeyeceksen kimi yeneceksin fareo adalarıni alalim istersen gruba..
yazıklar olsun.

bu maç sabaha kadar sürseydi gine gol atamazdı keşler..
Şu grupta olsaydık bir şansımız olabilirdi.

görsel
güncel Önemli Başlıklar