1. ?.
  be$ikta$imizin mor menek$eler kar$isinda tatli bir 3 puan alacagi, 6. hafta turkcell super lig maci. mac saati 20.00.
  2 -1 ... vanti lator
 2. ?.
  maçın bilet fiyatları:
  VIP üst B ve E: 250 YTL
  VIP üst A ve F: 200 YTL
  VIP alt A ve F: 150 YTL
  VIP alt B ve E: 175 YTL
  VIP alt C ve D: 200 YTL
  Numaralı orta: 150 YTL
  Numaralı kenar: 125 YTL
  Kapalı üst: 90 YTL
  Kapalı alt: 60 YTL
  Yeni açık: 30 YTL
  Eski açık: 25 YTL
  Misafir takım (Eski açık): 25 YTL olarak açıklanan maçtır.
  ... civeng
 3. ?.
  sonuç ne olursa olsun maç sonunda yönetim'in "istifamızı sunuyoruz bizden bu kadar" demesini arzuladığım maçtır.
  ... xanthiole
 4. ?.
  beşiktaş'ın evinde rahat kazanacağı karşılaşmadır. metalist maçını unutmuşsalar galip gelirler, metalist maçını tekrar yaşamamak için oynarlarsa puan kaybedebilirler. beşiktaş "geçen maç kötü oynadık bu maç düzeltelim" taktiğini oynayabilen bir takım değil, geçmişi unutup önüne bakarsa başarılı olabilecek bir takım. metalist maçında oynanan kötü futbol takımı iyi oynamaya değil telaş yapıp panik oynamaya itecektir. diliyoruz ki metalist faciasının yaralarını sarmış, inönü'de hacettepe'yi düdüklemeyi düşünen bir beşiktaş olur sahada.

  ya da niye diliyoruz abi? yenilsin ibneler.
  -2 ... der meister
 5. ?.
  hayatın,hayat olduğunu öğrenmeye başladığımızda hüzünleri de tattık o küçük dünyamızda. yeni sökmüşken okumayı;3 gol attığımı gece rüyalarda görüp sabahları gazeteden okuyunca yenildiğimizi ,ciğer nasıl cız eder terimini öğrendik biz.
  Ama " hayat devam ediyor "diyemiyoruz sayenizde ruhsuzluğunuzla içine ettiniz!
  (bkz: Siyah ulan)
  3 -1 ... lucarelli99
 6. ?.
  beşikaş geçen sene liverpool'dan 8 yedikten sonra çıktığı ilk lig maçında evinde sivasspor'a 2-1 yenilmişti(sivasspor'un geçen sezon üç büyüklerden puan alabildiği tek maç). yani o ki beşiktaş'ın öyle çok rahat kazanacağını sanmıyorum, gene bir puan kaybı yaşamaları muhtemeldir.
  -2 ... pulemjot kalashnikova
 7. 1.
  beşiktaş'ımın her ne olursa olsun kazanması gereken maçtır. ilerde ''keşke şu maçtan da puan alabilseydik'' lafının söylenmemesi gereken maçtır, bahanesi yoktur.
  ... tool insani
 8. 2.
  metalist kharkiv maçının olumsuz etkilerinden arınması ve kontratakla gol bulabilen hacettepe takımına geride boş alan bırakmaması halinde, beşiktaş' ın usta ayaklarıyla galibiyete daha yakın durduğu karşılaşma. eğer delgado' nun önünde bobo ve nobre birlikte görev yaparsa, beşiktaş orhan sam' dan yoksun hacettepe savuınmasını rahatlıkla geçecektir.
  (bkz: siyah ulan)
  ... legend of the stranger
 9. 3.
  kartal'ımız için metalist maçından sonra moral olarak kolay bir 3 puan almasını umduğumuz mücadele. istanbul'un kurtuluşuna denk gelmektedir hem de.

  (bkz: beyaz ulan)
  ... prisoner
 10. 4.
  sevgili takımımın mutlak 3 puanla bitirmesini istediğim maç. ama eğer yenersek sonradan atılacak manşetleri düşündüğümde afakanlar basıyo beni!! Beşiktaş taraftarının gönlünü aldı! yada Sağlam güven tazeledi! tamam iyi hoş da, ben nası unutucam elendiğimizi!! biri bana söylesin yahu!
  1 ... forzabesiktas