1. 1.
  demin gördüğüm insandır kendileri. her şey saat 12:10 da öğlen yemeğine çıkarken dershanenin karşısında oturan çocuğu görmemle başladı. öğlen yemeğinden dönerken çocuk hala aynı yerinde durmaktaydı. ders bittikten sonra bir arkadaşımın işlerini halletmek üzere çarşıya indik ve çocuk hala oradaydı.çarşıdan geldikten sonra tekrar çocuğu aynı yerinde buldum. olay iyice ilginçleşmekteydi ve arkadaşıma çocuğun saat 12 den beri orada olduğunu söyledim.neyse ders çalış , soru sor derken saat 5 buçuk olmuştu.öğretmenler odasına girdiğim zaman öğretmenleri camdan dışarı bakarken buldum. artık kafayı yeme derecesine gelmiştim. aşağı indim ve çocukla konuştum. çocuk bana arkadaşını beklediğini söyledi. kız meselesi olduğu gün gibi ortadaydı. arkadaşlarla şöyle bir dolaştıktan sonra acaba hala bekliyor mu diye dershanenin önünden geçmeye karar verdim. hayır. yeter artık bitsin bu kabus. hala oradaydı. kafayı yedim. arkadaşlarım delirdi. çocuğa artık sövmemek için kendimi zor tuttum. bir arkadaşım kızı bulup aşağı indirmeyi bile teklif etti. yahu anlamadığım şey bu nasıl bir zihniyettir ya. işin komik tarafı çocuk kız arkadaşının kaçta dershaneden çıktığını biliyor. ya güzel arkadaşım ne diye bekliyorsun o zaman git bir yere otur. bu kadar beklenmez ya. hatta bu kadar bekletilmez bir insan. yazıktır günahtır. çocuğun derdi beni gerdi. kafayı yemek üzereyim.

  not : 6:40 da çocuk hala ayakta beklemekteydi ve anlattıklarımda tek bir kelime yalan yok.**

  Edit : Bugün duyduğum haberlere göre saat 19.30 da çocuk hala bekliyormuş. Büyük ihtimal kız çocuğu ekti. Yazık.
  15 -1 ... biberli nohut ezmesi
 2. 2.
  beklediği kız arkadaşı değil asıldığı platonik aşkıdır. yoksa hiç bir sevgili bu kadar bekletmez en azından bir mesaj atar gelemiyeceğim falan diye.
  2 ... seri arti oy veren insan
 3. 3.
  delilik belirtilerinin gözlemlendiği insandır.

  "aşk belirtilerinin delilik belirtilerine benzemesi ne kadar tuhaf." gibi bir şeyler demiştir matrix'deki fransız.
  3 ... bttf
 4. 4.
  biraz da olsa, şanslı insandır. çünkü, hiç olmazsa, hava kararınca falan, kalkar evine gider. telefon beklese ne yapacaktı? o hepsinden beter. "artık beklemeyeyim" demezsin, "çalmaz artık bu, banyoya gireyim" diyemezsin. bekle babam bekle. sonu yok. şükretsin haline. 6 buçuk saatle sıyırmış. ha, derseniz ki, eve gidince, bir de telefon bekleyecek, işte o zaman, herkesten beterdir hali.
  5 -1 ... tepesersemi
 5. 5.
  coraplarinin kuru olmasini diledigimiz erkekdir. alti bucuk saat islak corapla durmak ishal eder adami. valla bak.
  ... revolter00
 6. 6.
  ya ameledir, ya mankendir.
  1 -1 ... amele spor
 7. 7.
  6,30 saat bekliyorsa vardır bir bildiği denicek insandır ya çok seviyordur yada çok aptaldır.
  2 ... darkwalker
 8. 8.
  platonikliğin en uç noktalarında hoplayan zıplayan kafayı yemiş elemandır.

  (bkz: lise onlerinde kiz nobeti tutan kirolar)
  ... dusunenadam
 9. 9.
  gelecek birinin umuduyla, saatlerde park, sahil, cadde ve sokak sokak gezen, bir telefon bile kendisinden esirgenen garibimdir. kız arkadaşını göremeden tüm mağazaları, sahil şeridini, binbir çeşit insanı, ağaçları, heykelleri, cafe ve apartmanları görmüştür. sonuçta sağlık olsun bunu da göreceğimiz varmış der, evinin yolunu tutar.
  1 ... mendoza
 10. 10.
  (bkz: berkan)*
  2 ... psodomaki