bugün

yarın akşam da “7 başlı köpek balığı” filmi yayınlanacakmış.
TV yok.

-edward kullen
An itibariyle Kanal D ekranlarında yayınlanan muhteşem film. Şaheser. Yıldız şeklinde ve fazla kafalarını ayak olarak kullanıp karada yürüyen bir köpekbalığı var.

Kanal D kesinlikle bilerek yapıyor bunu. Gece gece fazla reyting alacağını biliyorlar.
Ekşi sözlük'te gündem olmuş film. Harry Potter serisi bu köpekbalığı filmlerinin getir götürünü yapar. Emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum. Keşke başından izleseydim.
Bence Kanal D'de çalışan sözlükçü bir tip var ve haftada bir milleti trollemek için çok kafalı köpekbalığı filmi koyuyor. Bilerek yaptıklarına eminim. Süper olay.
Bu boktan filmin karşısında uyudum gece. Rüyamda köpekbalığı kovaladı beni. Komik evet ama rüyada görmek hiç hoş olmuyor.
Ensest ilişki sonucu 6 baş ile dünyaya gelmiştir, başka türlü ise yerinde duramazsın.
Dün gece 5 başlı köpekbalığı filmini veren kanal d bu gece de bizleri sanata doyurdu. Bu şaheseri izlemeyen kalmasın.
Yeter AMK yeter! Ye-teeeerrr! Kanal D bu sikko köpekbalığı filmlerine niye bu kadar takıntılı lan? Çok süper reyting falan mı getiriyor? Sözlüklerde ve Twitter'da bolca geyiği yapıldığı için komik olmak için mi yayınlanıyor? Meraktan çıldıracağım lan!
Manisa'ya kuzenime ziyarete gittiğimde onun oğullarıyla birlikte geyiğine gece ışıkları kapatıp izlediğimiz manyak filmler grubundadır. Dev timsahlı falan da olabilir.