1. 1.
    türkiye cumhûriyeti devletidir. o şimdi akşama kadar kriz goygoyu yapan alkol tayfası yok mu, en çok onlar araç alıp satıyor.

6 ayda 250 bin araç satışı yapılan kriz ülkesi

millet bakkala ekmek almaya değil araba almaya gitmiş.
    kriz var ama yersen.
    4 -24 ... timarli sipahi neferi
  2. 2.
    Biz batsak bile araba ve cep telefonu satışları etkilenmez.

Şahin alırız ama yine alırız...

Kültürsüz toplumların böyle değişik yönleri vardır.
    13 -5 ... mavi huydur bizde
  3. 3.
    Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarı, 2018 yılı sekiz aylık dönemde bir önceki yılın aynı dönemine göre %20,79 azalarak 440.428 adet olarak gerçekleşti. Ağustosta ise sadece 34.3 bin araç satıldı. sorun şu kadar araba satmamız değil. alım gücünün düşmesi sonucu araba satışlarındaki azalmadır.
    7 -1 ... rebel12
  4. 4.
    https://twitter.com/bbctu.../1047089475501924353?s=19
    1 ... drdolantin
  5. 5.
    beni araba kesmiyor ben ' uçak ' alıyorum. araba ne ki. şu araba satışlarına baksak yarısı zaten parası olanlara yapılmış olanlardır. diğer yarısı da kredi çekilerek alınan araçlardır. ben istanbul gibi bir yerde hele de merkezinde yaşamıyorum o zaman. çünkü etrafa baktığımda yeni yerine trafikten kaldırılması gereken araçlar dolu. hasarlı olanları saymıyorum bile.
    3 ... dusler sokaginda gece vakti
  6. 6.
    Ülkenin nüfusunun 90 milyona dayandığını da söyleseydin ya deve. .

Atla eşşekle mi ulaşımını sağlayacak bu millet. .
    Arabayı lüks gören kafayla biz bi sikim yere ..
    insanlar bir yerlere ulaşabilecek ve tüketim yapabilecek ki ki senin ücra yerdeki vatandaşının da ekonomisi düzelsin. Tasarruf her durumda iyi tüketim her durumda kötü değildir kötü olsaydı yıllık otomobil satışı neredeyse tüm batı avrupa ülkeleri kadar olan abd şimdiye çoktan yarraa yediydi.
    11 ... vigilante8
  7. 7.
    itibardan tasarruf olmaz, evet.
    1 ... masklavi
  8. 8.
    Birilerinin şirket üzerine alıp bedavaya getirdiği araçların listesini alıp buraya getirip kriz yok demiş andaval.

Kriz, zenginin giderek daha zengin, faikirin giderek daha fakir olduğu gerçeğini değiştirmez.
    6 -1 ... cold man
  9. 9.
    Turizmde rekora koşmamız gibi birşey bu.

Elde var sıfır.
    3 ... atlant isten gelenadam
  10. 10.
    Değişik bir ülke.

Bu satışların ne kadarı firma üzerine yapılmış ona bakmak lazım.
    1 -1 ... kim oldugumu biliyor musun