bugün

sürekli gündemde kalması gereken olaydır. sürekli yardım gelmesi için. zira bir insan için ölümü beklemek -takdir edersiniz ki- kolay birşey değidir. hatta camilerde cuma günleri imama ev yapmak yerine böyle birşey için para toplasalar çok büyük sevaba girerler.
insanlık geberip gittiği için o parayı toplayamayacak kızdır. ancak hükümet gönderebilir...
herkesin görmesi birşey ifade etmez. eğer hükümet suriyeli mültecilere 400 milyon dolar harcayabiliyorsa (ki itirazım yok) bu kızı da ameliyat ettirmelidir. yani duyması gereken başbakan ve sağlık bakanıdır. duymazlarsa söylenecek tek söz "gözleri vardır görmezler, kulakları vardır işitmezler..." olur.
ödediğimiz ssk primlerinin ne işe yaradığını merak ettirir.
ali ağaoğlu ya da acun ılıcalı osursa 1 milyon dolar eder ama osurmazlar. çözüm önerisi olarak da turkcell in yardım numarası açması iyi olur. bu konuda girişim yapmak lazım.

ayrıca o hesap numarası neden 3 kişiye ait onu da iyi soruşturmak lazım. paralar kıza mı gidiyor emin olmak lazım. lazım da lazım.
hayat tüm insanlar için acımazsız, ancak bazılarımız için çok daha acımasız. Bu güzel yurttaşımız umarım bir an önce sağlığına kavuşur, yardımlarımızı esirgemeyelim.
bunun gibi daha nice kötü durumda insanların varlığını düşünüp de üzüldüğüm durumdur. sosyal devlet işte bunlar için var olmalı, yoksa devletin varlığının ne gibi bir amacı olabilir? allah yardımcısı olsun.
gençliğinin baharında olan kızdır. lütfen bunu gören herkes halk banka gidip 10 tl de olsa yardım etsin.
up yazmak yerine yardım yapılması gereken kız. arkadaşlar lütfen burada up yazıp diğer başlıklara yönlenmeyin. gidin bankaya para yatırın.
bunun gibi yüzlerce belki binlerce hasta vardır. kızılay gibi kurumlara para bağışlayarsanız, haber sahte değilse, bahsedilen kız da yardımlardan belki nasibini alacaktır. illa bu kıza bağış yapmak isteyen, ailesiyle veya onunla tanışsın, öyle bağış yapsın.
Ekşi'den başlık çalındığını ortaya çıkartmayı marifet sanan amsalakları da bize gösteren kızdır.
ulan ortada yardıma muhtaç bi kız var. ve bu yardım kampanyasının bi an önce geniş kitlelere yayılması gerekiyor, lan neyse ben kime ne anlatıyorum ki.
--- spoiler ---

atm'den işlem ücreti olmaksızın para yatırmak isteyenler için hesap numarası: 01036291.

kimse küçük büyük demesin. aslında birlik halinde hareket edilebilse, yalnızca sözlükler üzerinden bile bu para çok rahat toplanır.

--- spoiler ---
aile ve sosyal politikalar bakanlığını akıllara getirmiştir.
zira kuruyemiş, börek, pasta, çukulat vb. şeylere 55bin küsür lira çıkartabilcek bakanlığın bu hayır işine de el atması gerekmektedir kanımca http://www.gazeteport.com.../97202/sasirtan-faturalar
hükümet nerede sorusu akla gelir...
Tedavisi mümkün olan bir hastalık olmasına rağmen, parasızlık yüzünden ölecek kızdır. Bizim parası olan birilerine yalvarmamıza ve o parası olan birilerinin keyfinin istemesine bakıyor kurtulup, kurtulmayacak olması.
Amerika'da tedavi gormesi gereken kızdır.
kurtulacaktır. iki milyon lira lazım.
ekranlarda kendilerini yardım kuruluşu olarak gösteren derneklerin, vakıfların kısa sürede çözebileceği üzücü hadise.

olayın dinle bağlantısı olmadigindan pek sıcak bakmadılar galiba. okula gönderilmeyen kız olsaydı, kapıda sıraya girerlerdi.
(bkz: rafiye yılmaz)
acil şifalar diliyorum... ayrıca bu bi türkiye ayıbıdır,parasal konuda değil.. tıp dünyasında en değerli insanları bünyemizde barındırırken sadece devasal hastaneler açmayı marifet bilmiş bir devlettir bizimkisi..
akşam haberler de izleyip üzüldüğüm kız.
An itbari ile ibrahim tatlısesin twitter'ından kendisi için gerekenin yapılacağı duyurulmuştur. Diğer ünlülerin de görmesi için siz de bir tweet atın.
acil şifa dilerim.
suriyeli teröristlere verilen -harcanan- paranın 500'de biri verilse yaşayacak kızdır.

amını ecdadını sikeyim lan ben bu düzenin.
kendi durumunda olan birçok insana göre şanslı olan kızdır. Medya yoluyla kendini duyuramayan öteki biçareler ne yapsın? kendisine allahtan acil sifalar dilenir ve darısı diğer refiyelerin başına denir...