bugün

Mutlak kazanmamız gereken maç.

Kağıt üstünde kolay bir maç gibi görünse de, zor geçeceğini düşünüyorum. Kolay mağlup olan Anadolu kulübü yok artık bir iki takım dışında. Üstelik önemli eksiklerimiz var. dirar, hasan ali, moses gibi. Hasan'ın durumu kritik. Belki bi o oynar.

iyi oynayıp zor kazanacağımızı düşünüyorum, çünkü şu sıralar futbol şansı yanımızda yok. Yenilen komik goller, tek kale oynasak da üç direğin içinden bi türlü geçmeyen toplar, direkten dönen şutlar, lehimize verilmeyen, aleyhimize verilen skandal kararlar vs. Bu sebeplerden ötürü zor da olsa 2-1 kazanacağımızı düşünüyorum. Umarım yanılır ve rahat bir galibiyet alırız.

Hasan ali'nin olmadığını hesap edersek, Ersun hocamızın şu 11'le çıkacağını düşünüyorum.

---------------Altay--------------
Ozan-----zanka------serdar-----isla
---------gustavo-----emre---------
----------------kruse--------------
Deniz t.------------------Rodrigues
-------------vedat muriqi-----------

Hasan ali oynar ise;

---------------Altay--------------
isla-----zanka------serdar-----hasan
--------gustavo-----emre-----------
---------------kruse---------------
ozan------------------------Rodrigues
-------------vedat muriqi-----------

11'i ile çıkar. Yani isla, hasan yoksa sol bekte, ozan sağ bekte başlar. Hasan oynarsa isla kendi mevkisi sağ beke, ozan deniz'in yerine sağ açıkta, deniz de kulübeye çekilir. deniz kulübe de olursa oyunun gidişatına göre sonradan oyuna girer. diğer oyuna girmeye adaylar ise tolga ciğerci, ferdi, zajc, tolgay ve jailson'dur zorunlu değişiklik olmadığı takdirde.

Ersun hocamız çılgın bir kadro da çıkarabilir gerçi. Mesela Rodrigues'in yerine kanatta tolga ciğerci'yi oynatabilir. Hasan yoksa, isla'yı sol beke çekmek yerine sağ beke koyup, sürpriz bir şekilde sol beke ozan'ı koyabilir. Ya da bi bakmışız sağ açıkta ferdi ya da deniz başlamış, solda da tolga. ne ozan ne de rodrigues 11'de. Ama ferdi'nin direkt 11 çıkacağını sanmıyorum.

Gollerin biri canımız ciğerimiz vedat'tan ve diğeri ise gary Rodrigues, deniz, kruse üçlüsünden birinden gelir, 2-1 kazanırız diyorum. Başarılar fenerbahçe.
başarılar fenerbahçem. vurduğun gol olsun.

yensen de yenilsende bu gönül daima seninle.
bre orospu evlatlarına bak sen. amına kodumun ibneleri, geçen haftaki penaltı ve verilmeyen gol skandalını unutmuşlar. ondan önce emre'nin penaltısının tekrar edilmemesini unutmuşlar. hâlâ penaltı çalınacak diyor, hâlâ nihat özdemir diyor. sırf orospuluk yapmak için öylesine yazıyorlar bunu. ruhlarında var kevaşelerin. siz folloş olmuş götünüzü kurtarın önce beyoğlu yosmaları.

bugün gençlerbirliği ile beraber bazı götverenlere de koyacağız.

edit: entryi silip kaçmış pezevenk.
Uzatmaların sayısal dakika değerleriyle belirlenmeyeceği maç olacaktır. 90+ fener atana kadar.
Fenevbahçe nin süvklase olacağı maç.
2/1 bir Verdim maça.
Fenerin 3 korner 1 penaltı taktiğini kullanarak alacağı maç olacak
Yada 90+fener atana kadar..

Tabi se*efsizliginde bir sınırı var .
Hadi emre çift dal kızarda ortalık şenlensin hahaha.
15 dk Fenerbahçe yavaş oynuyor ama 3 net gol pozisyonu var.
kaçırdıkları pozisyona bak. ahahah.
ikinci yarıya emre ferdi değişikliği yapıp ozan tufan i ortaya ferdiyi sağa alması takımı hareketlendirir. derken Vedat attı.
gustavooooo oha güzel attı.
GUSTAVOOOOOO ÜZÜMLÜ KEKiiiMMMMMM.
Golün ofsayt olduğunu iddia eden arkadaşlar, Isla’ya gelmeden önce Gençlerbirliği oyuncusu topa dokunduğu için yeni kurallara göre ofsayt değil.
Vedat muriq sen muhteşem bir detaysin.
Iddam yatti.
görsel
Serdar Aziz yerine ferdi oyuna girdi gustavo stoper e geçti. Dinleyin ulan develer staddan bildiriyor.
dk 57 emre yerine jailson girdi.
garry jailson ozan ferdi ortasahasi var şu an.
ferdi den muhteşem gol. 4_1
Karşılıklı gol olur karşılığını buldu.
kruse siftah yaptı 5_2.
Fenerbahçe’nin kazandığı maç. Fenerbahçe ilk golü yediğinde üşüşen akbabalar dağılmış. Hahahasiktir evet.
Getirin şuradan istanbulspor, gençlerbirliği menerbahçem 4,5 atacak.

Açık ve net evet.
Abberline bu gece uyumaz gari. Swh.
güncel Önemli Başlıklar