1. 1.
    süper lig'in 11. haftasında oynanması planlanan lig maçıdır.
    -1 ... sivasli bey
  2. 1.
    Maç zor 2 biter. Fener denizlide şampiyonluk bırakmayı pek sever mağlumunuz.
    -1 ... mavrothalassa
  3. 2.
    Besiktastan yediklerinin acısını denizliden cikartmaya calisacaktir fb.
    1 -1 ... sevgilim ben manyak oldum
  4. 3.
    denizlispor'un durduk yere ortamı gerip fenerbahçe ye rahat kazanması için fırsat verdiği maçtır. bu denizlispor nasıl bir ezik takım anlamadım. adamların tarihindeki en büyük başarısı fenerbahçe ile 1-1 kalmak galiba sürekli onu paylaşıyorlar. umarım küme düşüp bir daha lige çıkamazlar. aga bu takımlar 100 yıllık camialar ölüsü bile anadolu takımlarına yeter sizin sikletiniz ne ki kafa tutuyosunuz.
    2 -1 ... dogukan xd
  5. 4.
    Fenerin en az 2 penaltı alacağı maç.
    2 -6 ... winnerboy
  6. 5.
    denizlispor'un kaşınacağı bir maç olacak. daha maça günler varken twitter'dan aklı sıra fenerbahçe'ye laf atıyorlar. yav siz bir haddinizi bilin önce. siz kim fenerbahçe kim.
    1 ... sivasli bey
  7. 6.
    galatasaray'lıların viskisini yudumlayarak izleyeceği maçtır.
    kardeş kardeş oynasınlar bakalım.
    Sezon başında nağmağlup şampiyon havalarına girmişlerdi.
    Kalkan Toto indi artık.
    -1 ... gina carano
  8. 7.
    menerim uzay futbolu oynuyor yeğenim.
    -1 ... acilmayan eti puff paketi
  9. 8.
    Geçen hafta içeride kargalardan küsküyü yiyen fenerin morali düzelsin diye ali palabıyık ın atandığı maç. Var hakemi de arda kardeşler, oh. Zaten bunun bir tık üstü yanlarda da ersun ve aykutun olması. Fener rahat kazanır.
    2 -11 ... oberst
  10. 9.
    Yukatel denizlisporumuzun zayıf rakibine acımayacağı ama belki hakemin acıyabileceği maçtır. Öyle hakem koymuşlar çünkü.
    2 -7 ... masklavi