bugün

başkalarının davranışları sana zarar vermeyecekse neden mal olmakla itham ediyorsun diye düşündüren organizmanın beyanı..
gerçek taraftardır net.
yıkılmadım ayaktayım mesajı vermek istiyordur.
herşeye rağmen galatasarlıyız göserisi yapan insandır. yapma lan bunu, sana değilsin diyen olmadıki, illa o "herzaman heryerde" şovunu yaparsan zorla dalga geçtirirsin kendinle. 6 tane yemişiniz hangi tartışmada haklı çıkma ihtimalin var akılsız herif ?
kıllık olsun diye cin con forması giyip gezen fenerlidir. normal insan bunu yapamaz çünkü.
bir fenerbahçeli olarak tebrik ettiğim galatasaraylıdır zira kimileri maç bitmeden kaçmıştır hiç değilse adam gerçekten destekliyor.
eğer aynı şey fenerbahçenin başına gelseydi bende aynısınnı yapardım hemde göğüsümü gere gere.
tek maçta her şeyi silip atan gündelik taraftarlardan olmayan delikanlı, adamın hasıdır.
6 yemek benim kaderim, ben bununla yaşamaya alışmalıyım diyen öngörülü cesur galatasaraylıdır.*
biz kötü günde de gassaraylıyız mesajı vermeye çalışan maldır. içi kan ağlar, yüreğinin yarısını tt arene da bırakmıştır orası ayrı.
şike yaptığını onaylamayan yer kalmadığı halde utanmadan formasını giyip takımını destekleyen maldan çok daha akıllı olandır. takımı sadece bir maç ve 3 puan kaybetmiştir ve taraftar takımını desteklemeyi sürdürüyordur. diğer tarafta ki süzme mal ise şerefi onuru namusu kirlenmiş bir formayı destekliyordur.
beşiktaş maçına hazırlanmak için antrenmana gidiyordur.
para kazandığın sürece, futbol da bir iştir sonuçta.
(bkz: el haya vel iman)
Olsun yenilceksek madrid e yenilelim diyen maldir ayni zamanda.
mal değil delikanlıdır. takımı yenilince ortadan yok olan beyinsizlerdir, mal olanlar... topluma mal olmuştur o tipler..
müptezeldir.
üste çıkmaktan başka bi şey yapmamıştır.
Takımının arkasında olduğunu gösteriyor mallıkla alakası ne? Aynısını fenerliler de Beşiktaşlılar da yaptı?
her şeye rağmen takımının yanındadır. aferin ona.

(bkz: hepimiz malız)
renklere harbi aşıktır. alaycı bakışlara maruz kalsa da başı her zaman diktir.

ek: anlayamayacaklar lütfen sussunlar.
giydiği formanın renklerinin önemi yoktur. sadece forma giyerek işe gittiği için mal nitelendiren kişinin mallığı daha basar.
bir mesaj vermeye çalışıyordur. tabi anlayana.

(bkz: real madrid galatasaray maçındaki subliminal mesaj)
benim o..

anneniz,ya da yerine koyamayacağınız birisi sizi üzdüğünde onu sevmekten vazgeçtiniz mi..?

benim sevgim sarıya

benim sevgim sarının yanında ki kırmızıya

benim sevgim armaya...

iyi gün taraftarı olmadım hiç..karşılıksız sevdim..

boşuna gırtlak patlatmadım ben tribünde

çocukluk aşkımsın,sen ilk gözağrımsın..kimseyi kimseyi sevmedim senin gibi..
size nedir,hatta kusura bakmayın ama size girip çıkan nedir?

siz takımınız yenilince,diğer takımın formasını mı giyiyorsunuz?
takım forması ile gidilebilecek bir işi olduğu için şanslı olan maldır.
her takımın taraftarının yapamayacağı asalet ve yürek isteyen olay.
güncel Önemli Başlıklar