1. 1.
    fatih tezcan delisinin uydurması bir geyiktir. delil olarak 1 haziran 2016 daki müttefik kuvvetler kararnamesini gösteriyor. bu adam koyu tayyipçi ve o belgenin altında da tüm akp kadrosu ve tayyip erdoğan ın imzası var. 15 temmuzdan 45 gün önce yayımlanıyor. bu andaval da istanbul seçimleri kaybedilirse ekrem imamoğlu bu yoldan memleketi karıştıracak diyor.

    bence kararname 15 temmuz hadisesinin fetö-akp tayyip ortaklı bir çalışma olduğunun belgesidir. şansa halk sokağa çıktı da meral akşener in dediği gibi devleti sokaktan topladı.

    komplo teorilerini hiç sevmem ama bu gün okudum bu kararnameyi. amacı o dönemki patriot füzelerinin iskanı, abd nin ve koalisyon güçlerinin ışide yapacağı operasyonlarda türkiye karasularından ve sınırlarından geçişinin sağlanması ve müşterek operasyonlar için tsk nın her an faaliyete hazır duruma sokulmasıdır.

    yine de 15 temmuzdan önce böyle bir resmi yayın insanı komplo teorilerine itmiyor değil ki darbeci generallerin de hemen hemen o dönemde atanmış olması durumu da söz konusu.
    ... pehlivanoglu x