1. 1.
  Böyle bişey nasıl olur anlamıyorum. 6 çocuğun olacakve kendinden 20 yaş küçük biriyle kaçıcaksın? Olur mu lan öyle şey? Kafa mı buluyosunuz? Çocuğunla aynı yaşta olan çocuktan ne beklersin ki sen? Çocuklarına bakmasını mı? Cinsellik mi? Evine bakma mı? Beraber ele güne karşı bişeyler yapmamı? *
  Neyse haberin detaylarına geçelim;

  6 çocuk annesi Debbie Mallinson, çocuklarını terk edip 15 yaşındaki oğlunun en iyi arkadaşıyla kaçtı. Çocuklarını şok eden açıklamayı ise "Aşık oldum gitmek zorundayım" diyerek yaptı.

  ingiltere'de günün konusu haline gelen kadın, bebek yüzlü, sevgilisiyle gitti. Şu anda 10 ve 15 yaşlarındaki iki oğlu akrayabalarıyla yaşıyor. 8,6,5 ve 3 yaşlarındaki diğer 4 küçük çocuk ise sosyal servisin bakımı altında. Mallison'u eski partnerlerinden biri 'çok sık aşık olur ve doğurur' diye tarif ediyor.

  Kadının 15 yaşındaki büyük oğlu daha önce de annesini, en yakın arkadışına telefonda ilanı aşk ederken yakalamıştı. 4 farklı erkekle birlikteliğiden 6 çocuğu olan Mallinson, şu anda bebek yüzlü sevgilisinin kız kardeşinin evinde yaşıyor.

  Eski partnerlerinden birinin 'anneliğe kesinlikle uygun değil' dediği Mallinson, evden ayrılmadan önce sosyal servis yetkililerini arayarak, sevgilisi ile gideceğini bildirmiş.

  Mallinson'un 15 yaşındaki oğlu bu işten en fazla zarar görenlerin başında geliyor. Büyükannesi ve dedesiyleyaşayan genç, hem en iyi arkadaşını hem de annesini kaybetti. Şu anda ülkenin başka bir bölümünde yaşayan genç hayatının bir anda tamamen değişmesinin rahatsızlığını yaşıyor.

  ingiliz gazeteleri, "Mallinson basından kaçarken, bebek yüzlü sevgilisi ise gazetecileri karşısında gördüğündeannesinin arkasına saklandı. Anne ise oğlunun 18 yaşında olduğunu ve her istediğini yapabileceğini söyledi" diye yazıyor.

  Merak edenler için resimler;

  6 çocuğu bırakıp kaçan kadın

  6 çocuğu bırakıp kaçan kadın

  Kaynak: mynet.com
  3 ... kkbolat
 2. 2.
  kadın olması düşük ihtimal olan canlı. hayvan olabilir, bitki olabilir, tek hücreli olabilir, mantar olabilir ama bunu yapan insan olamaz. umarım bunun yaptıkları insan olabilir.
  2 ... megaloman agustos bocegi
 3. 3.
  kadındır ama anne değildir .
  1 ... cok istedim vermediler
 4. 4.
  insan olduğundan da şüphenelinebilir.
  ... iamblueofthedarkside
 5. 5.
  anneliğin ne olduğundan bi haber insandır .
  kişisel olarak akli problemleri olduğunu düşünüyorum .
  2 ... wreker
 6. 6.
  makinanın bozulmasından ötürü fabrikanın durmasından muzdarip yeni makina alan fabrika sahibi.
  1 ... kapgan
 7. 7.
  muhtemelen babasına bırakarak gitmiştir. erkek yapınca pek garipsenmediğinden kadın yapınca da garipsenmemelidir.
  2 ... serendipiti
 8. 8.
  6 çocuğu yaparken kaçmayı neden düşünmediği belli olan kadın. ne budalası olduğu belli yani.
  4 ... sandalye
 9. 9.
  (bkz: bunu yapan insan olamaz)
  1 ... female demon
 10. 10.
  o çocukların katletmek isteyecekleri insanımsı. zevk alırken güzeldi ne oldu?..
  2 -1 ... idealistkuzu