1. .
  yer güney kore, çoğunluğu sosyalist 7000 siyasi tutuklu daejeon yakınlarında güney kore askerlerince kendi kazmış oldukları mezarlara gömüldü. bir defada gerçekleşen tarihin en büyük vahşeti 58 yıl sonra bu günlerde ortaya çıkarıldı.

  http://haber.superonline....aber/2008/05/18/1695.html
  4 -1 ... liberalisticcommunist
 2. .
  adolf hitler dahi bu kadarını bir seferde gerçekleştirememişti.
  2 -1 ... liberalisticcommunist
 3. .
  kıyamet kopsun artık mitingleri düzenlemek için acele etmemizi gerektiren haber.
  2 -3 ... karin
 4. .
  amerika nın yıllarca gizlediği görüntüleri kendi çıkarları için arşivini açması aslında şüphe uyandırıcıdır. güney kore nin 58 yıl önce yaptığı idamın şimdi açıklanması, kendilerinin sadece bir kaç milyoncuk katliamının üstünü örtme niteliğindedir.
  3 -1 ... lolita lempicka
 5. .
  amerikan politikasının, sosyalist ülkelere giydirmeye çalıştığı canavar maskesinin düştüğü, canavarın sosyalist ülkeler olmadığı, gölgesini satamadığı ağacı kesen bir zihniyete sahip olan kapitalist düşünce olduğunun anlaşıldığı katliamdır. selam olsun orda düşünceleri için hayatlarını kaybeden 7000 yoldaşa.
  3 -1 ... cettox
 6. .
  kübanın amerikada ki tutuklu vatandaşlarını kurtarma çabasını güney kore halkına yapsaydı bu vahşet olmazdı belkide .ideolojiler ugruna hayatlar söndüren zihniyet ne zaman sönecek sorusunu akla getiren, insanın içinden 7000 fidan dikme istegi uyandıran insanlık dışılıktır, zorbalıktır.
  (bkz: ben bunu bilmiyordum)
  3 ... misses eko le pew
 7. .
  (bkz: komünizmin kanlı tarihi) vb. saçma başlıklar açarak farkında olmadan amerikan misyonerliği yapıyor olan kişilerin ne düşündüğünü, ne tepki vereceğini merak ettiğimiz insanlık dışı katliamdır.. şerefsizliktir.. faşizmdir..
  1 -3 ... i belong to che
 8. .
  işte yazıyorlardı ukrayna ormanlarında kurşuna dizilen polonyalı askerler diye. sanki kendileri sütten çıkmış ak kaşık gibi. kattilerin katilinin ve abd'nin emir elinin yapmış olduğu katliam.
  2 ... kisil
 9. .
  vietnam'da 1 milyon kişinin canını alan abd'nin gerçekleştirdiği eylem. eh kolay değil, müslüman kardeşleri israil tankları altında ezilirken bu savaşa en samimi bir biçimde karşı çıkanların gene malum çevreler olması ne garip? eh kardeşleri ölürken israil'le, abd ile pazarlığa oturan bir siyasal iktidarlar zincirini savunmak kolay iş değil.
  2 -1 ... kisil
 10. .
  üç yıl boyunca selam terör örgütü üyesi iddiası ile 7000 kişiyi hukuksuz bir şekilde dinleyip, yargılayıp asmak gibi bir şey olsa gerek.
  ... mukerrer