1. 1.
    Müslümanların ne düşündüğünü merak ettiğim durumdur. Neticede bu adamlar ebedi cehenneme gidecek. Sırf ölmemek için gavur aşısı kullanmak ne bileyim vebali var gibi. Neticede cennet garanti korkmanın bir anlamı yok.
    12 -5 ... benimhalaumudumvar
  2. 2.
    o halde hepimiz köprüden aşağı atlayalım madem garanti cennet kappa..
    4 ... kacanikovalamayan
  3. 3.
    bir tiktok videosunda da gecen söylem. ben tabii ki izlemedim.
    2 ... tit a nick
  4. 4.
    Karşı çıkan ypgchappkklıfetecüdür dediler kave önünde bugün.
    4 ... ebu tahir erecto
  5. 5.
    ulemamız da boş durmuyor ama. üzerlerine düşeni fazlasıyla yerine getirdiler, istihareye yatıp aşının helal olduğunu tespit ettiler. icazeti vermeselerdi neye güvenip aşı olacaktık?
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2118077/+
    5 -1 ... ben de yazdim
  6. 6.
    57 islam ülkesinin topluca cehenneme postaladıkları batı dünyasından medet umması hadisesidir.

şaşırdık mı? hayır.

oh ne ala memleket arkadaş. sen saksıyı hiç çalıştırma, insanlığa faydalı olabilecek hiçbir şey üretme, insanlık için sadece bir utanç ve ızdırap kaynağı ol ama sonsuz cennet ile ödüllendiril.

daha ne demeli dostlar bunlara
    hangi söz uyandırır uykusundan bu ölüleri.

edit: burada ağır bir dil ile eleştirilen islam dini değildir. müslüman olduklarını söyleyen toplumlar eleştirilmektedir. yani dine bir hakaret yoktur söylediklerimde.
    17 -14 ... kel insan
  7. 7.
    Aşıya gerek yok 57 islam ülkesi topluca nas felak okusun en iyi antibiyotikten daha yararlıdır.
    7 -2 ... sivasli bey
  8. 7.
    bizim sihaları yurt dışından bisürü avrupa ülkesinin almak için sıraya girdiğini bilmeyen cahil beyanıdır. yazık ya..
    2 -13 ... frank lucas
  9. 8.
    Üzücüdür. Olsun ama onlar da zikirmatiği buldular.
    9 -4 ... gaspirali
  10. 9.
    Namaz qlio yol yabdı.
    5 -2 ... karton toplayan cocuk