1. 1.
  Bangkok'a tatile giden akp milletvekili sofuoğlu saatine sahip çıkamamış ve bangkok'da çaldırmış. Instagram üzerinden kayıp ilanı verip yardım istiyor.

  560 bin liralık saatini çaldıran kenan sofuoğlu

  Cebinde ekmek parası olmayan çoğu seçmenin bu doyumsuz ve lüks düşkünü siyasilerin ihtişamlı hayatlarına göz yummasını, üstüne üstlük aynı kesim tarafından destek görmelerini ben hazmedemiyorum. Midem almıyor artık bu kadarını.
  25 -6 ... gerdekli prens
 2. 2.
  Daha Kolundaki saate sahip çıkamayan adamlara memleket emanet ediyoruz hale bak.
  14 -1 ... flat head
 3. 3.
  560 bin liralık saati ve lüks aracı ile ona oy atan insanların hizmet beklediği milletin vekilidir.
  4 -1 ... donjuan5
 4. 4.
  Akp liler aralarında para toplayıp alsın kardeşim bize ne? Allah allah.
  7 -1 ... n dakota
 5. 5.
  Nasipten çıktıysa kayıp ilanı vermekle geri gelmeyecek saattir. Kayıp kaçak çalınan malın peşine düşülmez. Belli ki cana geleceğine mala gelmiştir. iki tekerlek üzerinde gidiyor sürekli. Belkide başına gelecek bir kaza savuşturuldu. Bilinmez. Her şerde bir hayır vardır.
  3 -3 ... gazeloglu
 6. 6.
  milyonlarım olsa almam ama o kadar çok milyonların var ki 560 bin lirasını saate veriyorsun. böyle gerzekler olmasa öyle saatleri yapmazlardı.
  6 -1 ... hastavilla
 7. 7.
  zaman en kıymetli hazinedir. sofuoğlu bu sözü yanlış anlamış olacak.
  3 -1 ... the dayi slx
 8. 8.
  kusura bakmasın ama zamanında, iddaa’nın isim hakkı için kendisine vermek istediği parayı helal değil diye kabul etmeyip rol keserken şimdi kendi mi almıştır hediye mi gelmiştir bilemem ama ne olursa olsun 560 bin liralık bir saat kullanmasını doğru bulmuyorum.

  insanlar para kazandıkça elbette daha iyisini, özendiğini ve beğendiğini kullanacak ama 560 bin liralık saat ışınlanmayı falan keşfetmediyse halkın çocuğuolarak çıkış yapmış bir milletvekiline hiç uymuyor.

  gerçi meclise gittiği arabalarla, ayağını masanın üstüne koyup sosyal medyada yayınladığı fotoğrafla çoktan kendinden soğutmuştu ama ben eskiden gururlandığım kenan sofuoğlu’nu görmek istiyorum.
  7 -1 ... banban
 9. 9.
  bi de üstüne kayıp ilanı mı vermiş.

  Allahım neden.

  Tnm: belirli bir milletin vekili. Benim değil.
  11 ... sembuseklicorba
 10. 10.
  560 bin ne lan vicdansızlar. o paraya insanların hayatı kurtulur. bu değirmenin suyu tabiiki milletin sırtından geliyor. ne desek boş. alan memnun veren memnun. yazık.
  6 ... reto