bugün

Zsa zsa gabor adlı dünyaca ünlü artistin iddiası.
atatürk'ün kondisyonunun ne kadar iyi olduğunu gösterir.

şaka bir yana bu tür başlıklar yanlış. hemen hz aişe'ye ve peygambere bağlanır.
74 yaşında 13 yaşında kıza saldıran rahmetli üzmezin zihniyetine bak hele nasıl da namus timsali olmuş. Gülünür geçilir anca.
Paralelcilerin işidir.
kız memleketinden tee dolmabahçe'ye vurdurmaya geldiyse, atatürk geri mi çevirseydi.

dış mihraklar göndermiş belli, atamız da adet edindiği üzere silkip geri göndermiş ne var bunda.

(bkz: geldikleri gibi giderler) hoş kız gelmiş, kadın gitmiş ama neyse güle güle.

tanım: kız kaşındığı için kimseyi ilgilendirmeyendir.
2010-2012 arası tam zamanını hatırlamamakla beraber ilk kez karşıma çıkmış iddiadır. Bu iddialarını yazdığı kitabında belirttiğini beyan etmiş ve geniş yankı uyandırmıştı.

hatırladığım kadarıyla anlattıkları şu şekilde; "ben 15 yaşındaydım gazinin yanına gittiğimde dizlerim ürperiyordu. kadın ruhundan ve isteklerinden çok iyi anlayan büyük bir insan. onunla olupta mutlu olmayacak kadın tanımıyorum." vs. şeklinde devam etmişti.

tabi ki olayın gerçekliği araştırılmış yaşların yanlış ve belirtilen dönemlerde mustafa kemal atatürk 'ün hasta yatağında olduğu kanıtlanmıştır.

emin olmamakla beraber;
konunun muhattabı hanım efendinin türkiye'ye ilk geldiği zamanın ata'nın yaşamadığını ya da kötü olduğu şeklinde haberler vardı.

kısacası büyük yalan söylemiş ablamız..

http://tarihvesiyaset.blo...inda-yalan-haber/10152564

http://www.siyasiforum.ne...topic.php?f=5&t=18258
Hz ayşe'nin evlendiginde 18 den bile büyük olduğunu artık cümle alem bilmektedir. islam tarihi vs boş ver hiç olmazsa git ekşi sözlük ten oku mamoş.

Gelgelelim sakat mantığa, "modern, muasır medeniyet" 15 yaşındaki kızla birlikte olana ne der? Yasalar karşısında bunun adı nedir?
Tam hz.aysenin 19 yasinda oldugunu yazacaktim ki sukur ki islam tarihi bilenler de varmis ey sozluk
zsa zsa gabor 1917 doğumludur, söz konusu olayın geçtiği tarih de 1937'dır, dolayısıyla gabor 1937'de 15 değil, 20 yaşındadır.

bu konuyu daha önce işlemiştik, buyrun;
(bkz: bekaretimi 15 yaşında atatürk e verdim/#20573423)
1937'de murat asaf belge ile evli olan kadın. Vay anasını serhat, neler dönmüş ya ??? Bir uçan bir kaçan ...
Bazi pustperest pezevenklerin cikardigi yalan haberdir. Pustperestin biri gay der biri subyanci (bkz: kendileriyle çelişiyor bu puştperestler)
ne yapalım şimdi? 9 yaşındaki kızlara nikah kıyanlardan mı bahsedelim? kendisi fakirken, kendisinden 15 yaş büyük, iki kocadan dul, zengin kadınlarla evlenenlerden mi bahsedelim?

camdan evde oturuyorsan komşuna taş atma... hele ki yalan dolanla hiçbir yere varamazsın...
donsuz dinciler kuran kursunda tecavüz edip

üstüne bir de basına yasak getiriyorlar.

kadın isteyerek verdim demiş, hiç değilse.
yarasın paşama, kız oturduğunda ayakları yere değiyorsa sorun yoktur , devam inşallah.
yok be oğlum, hz. muhammed'ti çocukla evlenen. tabi lan deli misin.
Doğru mu bilmem ama olabilecek bir olay.

Hangimiz mükemmeliz? Hepimizin hataları var. Atatürk de bir insan. Biz zaten onun yaptığı iyi işleri örnek almaya çalışıyoruz. Onları dile getirmeye çalışıyoruz. Yapmışsa da eğer, elbette ki hatalıdır.
Karaman'da imam hatipli 9 yaşında erkek çocuklara tecavüz eden zihniyetin ağzından duyacağınız söz.
Herkesi kendisi gibi sanıyorlar.
bir ; 60 yaşında hocanın çocuklara tecavüz etmesi değil.
elbette her iki açıdan önyargılı bakılmadan yaklaşılması ve değerlendirilmesi gereken bir iddia olmakla birlikte, atatürk'ün iddia sahibi (eğer sahiden gabor'un kendi anlatımıysa) yanına geldiğinde "arkası dönük olarak nargile içerken dansöz izlemesi" gibi bir ortam çok da inandırıcı gelmemektedir.
Kuyruklu bir yalandır. insanda azıcık akıl ve utanma olmalı.

Dipnot:peygamberimize evliliği ile ilgili iftira atanların başka bir modeli de bu yüzsüzlerdir.
zsa hanım 1917 doğumlu ve atatürk öldüğünde 21, hasta olduğu bir yıl öncesinde de 20 yaşındaydı pardon bu nasıl 15 oluyor ?
Ulan siz kendi şeyhinizle karıştırıyorsunuz Atatürkü.Başlığı açan adamı donuza almışımdır,ilk entry görünmüyor.Ama kimin açtığını tahmin ediyorum.