1. 1.
    an itibariyle aradığım önerilerdir. istediğim şey, sakinlik huzur uçsuz bucaksız plajlar. hepsi bu.
    ... insendies
  2. 2.
    hala öneri gelmeyen ülkelerdir.
    ... insendies
  3. 3.
    bu parayla güzel ve sakin adalara gidilebilir.
    ... davulun sesi uzaktan hosgelir
  4. 4.
    Tatil sitesine girip filtreleme yaparak istediğin tatili seç.
    Öneri budur.
    ... atlant isten gelenadam
  5. 5.
    interrail derdim ama euro olmuş 5 lira ne interraili. şimdi sakindir mis gibidir, derim kalındır diyorsan hafta sonu bir olimpos yap. hem ucuza gelir hem doğa hem de akşam bar vs takılırsın ortam varsa.
    ... gamzedeyim deva bulmam
  6. 6.
    Yurtdışı arıyorsan ve yakın tarihte arıyorsan muhtemelen şu an bilet fiyatları bayağı uçmuştur, gidiş dönüş bilet aldıktan sonra 5500 lirandan geriye 2000 lira bile kalabilir. Ama cape town olabilir, hatta bayağı iyi olur. Çünkü oranın bir yerlisine biraz para verip kimsenin olmadığı, türkiye’de olsa parça pinçik edilecek olan mis gibi kumsallar bulabilirsin, penguenleri görebilirsin.

Veya latin amerika’ya gidebilirsin. Ama meksika’yı tavsiye ederim çünkü benim sevdiğim bir format var orada. Küçük minik birkaç hasır kafe ve bar, çok az kişinin olduğu plajlar ve tatlı çadırlar veya hoteller, moteller, pansiyonlar. Buranın artısı ise maya kalıntılarını görebilmek. Tabii bu tavsiyelerim için 5500 tl az kalabilir, ne kadar kalmak istediğin de meçhul çünkü.
    1 ... melevan
  7. 7.
    Hayatımda hiç 5500 tl yi bir arada görmediğim için yorum yapamayacağım.
    ... fyabse
  8. 8.
    o kadar param olsa mülteci olarak suriyeye giderim.
    ... bu nick bi harika dostum
  9. 9.
    Bu bütçeyle intel coffee lake i7 8700k'ya güzel bir sistem toplanır.
    ... bay efendi
  10. 10.
    hala aranan yerdir.
    ... insendies