bugün

katılmayacağım kampanyadır. boyu 1.70 ten fazla ise 55 kilonun üstüne çıkmasında problem yoktur. ayrıca vücut kütle endeksi diye birşey var. atletik kızdır kas oranı fazladır. önce bir görmek lazım derim.
Desteklenmesi gereken kampanya. Evet
55 kilo üstünü benim alabileceğim kampanyadır ama 65 e kadar.
65 kilo turk kizinin ortalama boyunun bi tik ustundeyse olur. Onun disinda olanlar intihar etsin.
penisi olan kadın yazarları da istemiyoruz. ben istemiyorum en azından. benden başka bahseden olmadığına göre diğer arkadaşların penis takıntısı olmayabilir.
zal girişe kantar koysun

istiap haddini aşanları kasaba.
ağır vasıtalar giremez tabelası olur ya sadece belli saatlerde girebilir bari öyle yapın. banane sözlük kadınlarının kilosundan zaten bunu kapitalist sistem pompalıyor.

zayıf güzeldir diye birşey uydurmuşlar sunta kontraplak gibi iskeleti gözüken kadın projesi. mesela sıfır beden diye birşey uydurup pompaladılar bir ara kadınlar taktı kusup yemeyip hasta olanlar oldu.

kilo sadece sağlık için önemli yoksa aşırı fazla değilse önemli değil. bakıyorum diyet yapacam diye eziyet edenler at gibi yulaf yiyenler. abi herkesin bir yapısı var kimi dünyayı yer kilo almaz kimine su bile yarar. hastalığı vardır ilaç kullanıyordur kilo alıyordur.

toplum birşey dayatıyor milletin psikolojisi bozuluyor ona uyamayınca kendiniz için yaşayın abi zevk alın.

not: kilolu felan değilim koyun gibi topluluğa uymayı sevmiyorum. mesela çok zeki birine 99 deli birleşip zeki insana deli deniyor 99 deli akıllı oluyor.
boyum 175 ne 55 i aq.62 kiloyum bb o zaman selametle.
Hala şu tarz söylemleri anlamış değilim... Yani kilolu olmak suç mu? Bende çok kilolu birisi değilim ve kendimle gurur duymuyorum... Yani artık bu tarz söylemleri bırakmalısınız...
50-65 arası iyidir.
Sözlüğü mezbahane sanan sığır çobanı isteği olan durum.
(bkz: tahta)

Tahta kadınlarda ne göt olur ne göğüs olur. Duygusal ilişkide tamam ama cinsel olarak kesinlikle 55 kilo üstü. Hatta 65 üstü. Oyşş.
“ etin bile yagsıZı yenmez, Kadın dediğin az kıvrımlı olacak, beyaz tenli olacak, ele avuca gelecek.”

Dermiş eskilerden biri, büyük adammış rahmetli.
Ben hesabı silip ege kasabasına yerlesiyorum o zaman, teşekkürler.
malca bir istek. olm, boy bilgisi de ver de,en azından bir orantı kuralım *
55 kilo olursam popomun sadece derisi kalır ve oturdugum yerde kemiklerim batar. Yani en etli butlu yerimiz bile kemik haline gelecegine göre kemik torbası seklinde gezmek istemem. Istemeyenler aglayarak günlüklerine yazabilirler bu durumda. Yasasın bir dirhem et !!!
tabi 55 klio altını alıp zengin olacaksınız değil mi çakallar.
lan bu amına kodum sözlüğünde kadın mı olur ? siteye bağlandığın zaman kasadan taşşak kokusu yayılıyor etrafa .
Tam bir çiftleşme başlığı alimünyum. Kilosunu yazanlar onlara yürüyenler. Gerçekten iğrençsiniz.
48 kilo olarak katıldığım kampanya.
Ben hepsini istiyorum.
o zaman her adanalı kızın yarısı kalsın diğer yarısı gitsin. bizde 110 dan aşağı olmaz çünkü.
Ne yürüdü be başlık. Ben de yuruyeyim yavaştan
Bir de yaş başlığı açayım da ergenlere yurumeyeyim
iyi yürüdü de limiti çok düşük tuttun eko. bunlar pandemide hep salmıştır. 62 falan yapaydın bari. hem niye 60 değil de 62 diye merak eder mesaj atarlardı.

amk hiç düşünmüyorsun böyle şeyleri.
Ben istiyorum ve destekliyorum.
güncel Önemli Başlıklar