1. 1.
  AKP’li Darıca Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl 55 bin liraya 100 adet şekerlik aldığı ortaya çıkmıştı. Belediye Meclis Denetim Kurulu’ndaki CHP’li üyelerin söz konusu alımı ortaya çıkarmasının ardından bu yıl belediye meclisinde hiçbir CHP’li üyeye görev verilmedi. Duruma tepki gösteren CHP meclis üyesi ibrahim Karslı, “Bizler denetim dışında bırakılmamalıydık. Bizi denetim dışında bırakanlar aslında Darıca halkını denetim dışında bıraktılar” dedi.
  https://www.sozcu.com.tr/...taya-cikaran-3006841/amp/
  4 -2 ... recomax
 2. 2.
  Bu halk hakediyor demek ki bunu. Alsın belediye 55 bin liraya şekerlik yediği paraya da afiyet bal şeker olsun. Yarasın benim halkıma.
  3 -1 ... keyf kahyasi
 3. 3.
  tipik din tüccarı anlayışı.

  dinci ahlaksızlığı.
  3 ... muhendis tarihci
 4. 4.
  haram, helal ver allahım
  akp li kulun yer allahım.
  5 -1 ... dergah sovalyeleri
 5. 5.
  akp seçmeni soyulmaktan rahatsız değil . Akp seçmeni diyor ki benim gerizekalı işsiz güçsüz oğlumu polis yaptılar basarım oyu. Benim oğlumu imam yaptılar basarım oyu. Akp seçmeni kendinin cebine oğlunun cebine girene bakar.
  6 -1 ... barrack27
 6. 6.
  ülkedeki uygulanan Her adaletsizlik ve buna mukabil gerçekleşen denetimsizlik, yapılan haksız ve hukuksuz uygulamaları, yolsuzluk ve usulsüzlükle elde edilen edinimleri sümenaltı etme örtbas etme gayreti, mevcut iktidarın elini güçlendirmek yerine kan kaybetmesine, muhalefetin güçlenmesine kendi bindikleri dalı kendi elleriyle kesmesine sebep olur. Daha iyi. Hiç olmazsa Denge kurulur. Kimse baki değil. Gün gelir yiyiciler gider. Yerine yenileri gelir. Siyasete her zaman yeni ve taze kan gereklidir. Bakın mahalli seçimler yakın. Chp ve iyi parti ittifak halinde. Önümüzdeki seçimde oldukça iyi başarılar elde edecekleri artık saklı değil aşikâr. Ee halk bazı şeylerin farkında. Kim ne yaparsa yapsın. Eninde sonunda kendine yapar. Yesinler yesinler. Zira illa ki ilahi adalet er yada geç, ama mutlak surette hükmünü icra edecektir. Hayat boşlukları kabul etmez. Sevmeyenin yerine seven, gelmeyenin yerine gelen bulunur.
  1 ... gazeloglu
 7. 7.
  Kendi kendine ikram ediyormuş.
  1 ... toricellinintupu
 8. 8.
  üstüne gidilmeli nasılsa sorgulamıyolar diyip daha da azıtıyolar üstüne gidilip gerekise gece gündüz belediye meclisinin kapısında çadır kurulmalı.
  1 ... sivasli bey
 9. 9.
  Kanunsuzluğun kanun olduğu bir ülkede sıradan bir belediye.
  1 ... dalya rock yazar
 10. 10.
  o kadar pahalı şekerlik mi olur. tanesi 550 lira yuh...
  1 ... uzay muhtari