bugün

çe$itli fantezilere kurban gittiğini dü$ündüğüm saygıdeğer hocalarımızdan herhangi biridir.
seks hayatı olmadığı için öğrencilere kötü davranan psikopat öğretmen tipi.
çılgın bakire lakabı farz olmuş kadındır.
sürekli bir öğrenciyle birlikte olduğu dedikodusuna maruz kalan hocadır. net olarak şudur diyemiyorum. çünkü 2 ayrı karaktere şahit oldum şahsen. biri melek, diğeri şeytandı. kısacası; her şekilde sevilen, fakat takdir edilmeyen öğretim görevlisidir.
erkek öğrencilerinin penisine bakarken yakalanan azgın hocu.
genelde kariyer planlamasıyla uğraşmaktan evlenememiş ve evlenmek istediği zaman kimseyi bulamamış kadınlardır. bu hocalar genelde kız öğrencilerine çok tolerans göstermezler ama erkek öğrencilere her zaman daha iyidirler.*
aşırı egolu, kendini lord zanneden, ekonomik özgürlük olayının bokunu çıkartarak öğrencilerine "para, güç, kariyer bende, muhtaçsınız bana, en ufak hatanızda sikertirim sizi zaaaa xd xd" hissiyatlı gözlerle bakan sinir bozucu öğretim görevlisidir.

bunu hayal ederek yazmıyorum. böyle az 5 tanesini tanıdım.

öyle my first sex teacher olayları olmuyor hacılar. yalan onlar.

bu tipler öğrencilerine köpek gibi davranır, suratı asık gezerler. okuldan sonra arabalarına atlayıp kadayıf olmuş arkadaşlarıyla ellerinde iphone'larla -artık en son çıkan hangi modeliyse- starbucks'ta kahve içer, idealist eğitimci rolü keserler. çoğu yaşlandığını; suratının ağzı kırık tek bıçak permatikle tıraş edilmiş orta yaş taşşağına döndüğünü kabul etmez.

tamam sakinim.
güncel Önemli Başlıklar