1. 1.
  iki yüzlü ve riyakar kezbanlara en iyi dersi vermiş elemandır. artık başkasına hesap ödetip dibini berkecanlara dövüren bu kezbanlar heralde bu davranışı bir daha yapmazlar.

  bir de sevgilisi olacak gavata söylemiş bizim dh ölücüsü kardeşimizi dövdürecek am yumağına bak hele.

  #direndonanımhaberölücüsüeleman

  https://mobile.donanimhab...a-gectim-final--131270142
  37 -12 ... eski bir ruya
 2. 2.
  Bu olayi duyduktan sonra karar verdim, pipime sahip cikacam.
  11 ... pipisiyle oynayan ergen
 3. 3.
  53 tl hesap kitleyen kezbanlara hesap soran eleman

  yazık lan hahaha gerçekten böyle yapacaksa hiç ödemeseymiş 50 lira için adam ülkeyi ayağa kaldırıcak. donanımölücüsü olduğu nereden belli.

  Dipnot: hesap ödenirken herkes kendi parasını versin diyebilir ya da kendi parasını verip çekilebilir bunu bilmeyen gidip bir yere oturmasın.
  17 -42 ... keyf kahyasi
 4. 4.
  çomarın 53 liranın ardından gitmesini anlatan hikayedir.
  8 -14 ... son tahlil
 5. 5.
  Millet evini, arabasini yer boyle kizlarla, benim gibi ergenler de 50 tl hesap icin bozgunculuk yapar.
  11 -5 ... pipisiyle oynayan ergen
 6. 6.
  uludağ sözlük'te bir vajina uğruna hayatından vazgeçecek dingillerin dh ölücüsü mustafa'nın yaptığını eleştirmesi de tam bir komedi. mustafa aydın bir insandır.

  parası olmayan bu kezolar neden kafeye oturmuşlar ? mevzu sadece para değil. belliki mustafayı enayi bellemişler ve hesabı kitlemişler. bunu kaldıran sizler de kızların gözünde bir enayisiniz.

  haa o 53 tl yi ödeyince size vermeyecekler amk salakları. berkecan, osmancık ve taha başkan dövüyor diplerini.
  28 -2 ... eski bir ruya
 7. 7.
  Çıldırıyorum amk bu ne. Mustafa'ya parasını verelim lütfen.
  6 -3 ... gozlerinmeyhanesi
 8. 8.
  hikaye baştan sona kurgu gibi koksa da bu olay yaşanmış olsa mustafa kardeşimizi sonuna kadar desteklerim. siz buradaki meriçlerin 50 liraya değer mi yeahh dediklerine bakmayın. milleti enayi belleyip hesap kitleyip topuklamaya çalışan kızlara böyle davranmak şart.
  22 -2 ... it goes to all
 9. 9.
  50 lira az para mı lan? ahahahah gülmekten karnıma ağrılar girdi. adama param yok deyip hesap kitle sonra da parayı istediğinde ne yüzsüz adammışsın de. adam da 1 kuruş olsa alırım diyor, ahahahahaha haklı. babanın oğlu mu da o yüz arıyorsun adamda? bir de sevgilileri varken bunu yapıyorlar. bu yüzsüz kezbanlar çok komik amk.
  27 -11 ... t i b b
 10. 10.
  Olayı biraz okudum , bazı arkadaşlar 53 lira için değer mi hesabı yapmış ama burada paradan ziyade bir gurur meselesi oluşmuş.
  Kızların A erkek kişisi gelmeden önce yiyip içip sonra cüzdanı unuttuk deyip hesabı A kişisine ödedip , sonra da aa bizim işimiz çıktı yaa deyip postalamaları , karşıdakini aşağılamaktır ve kullanmaktır net. Bu davranışa karşılık olarak parayı istemesi ve bir kaç koz kullanması da gayet başarılı olmuş arkadaşın o kızlara da ders olur bu. Zira böyle bir karşılık bulmasalardı aynı şeyi başkalarına yapmaya devam edebilirlerdi.
  32 ... hukuklandiniz