bugün

(bkz: 52 kağıdına boşalan adam)
(bkz: maça kızı niyetine)
anestol kullanması muhtemel adam. anestolün testislere nohut tanesi kadar sürülmesiyle boşalma gecikmektedir.
(bkz: anestol)
iyi dinle arkadaşım not al.sende yapabilirsin. 30 bin kadınla nasıl birlikte oldum
(bkz: lustral)
Saygı duyulası adamdır. helal olsun denilecek candır. (bkz: adresi veriyorum)
Böylesi bir arkadaşım vardır,kendisi de durumdan şikayetçidir,hatta elden bile bişey gelmemektedir. Ne hatunlar '' eeee...yeter be demişlerdir,çoğu da '' sen duş almıyor aşşkimm'' diyen millettendir.Bu yüzden 3 kere gülme krizine girdiğim olmuştur.
takdire şayandır.rıdvan hocam yorumlasa uzayla bir bağlantı kuracağı insan müsvettesidir.
yav unuttum, bu herif 2 saat sürdürdü sonun da hatun kaçtıydı.Hatun kaçtığında bu hala bekliyordu yani musluk boşalmamıştı.
bahsi geçen 52 dakika boyunca sıvı takviyesi yapmazsa ani su kaybından ölecek adam.

dahası bu esnada bir canlının içindeyse en iyi ihtimalle kas ve lif zedelenmesine sebebiyet verecek adam.
(bkz: öyle bir sevişmek ki partnerin belini kırmak)
mevzusunun uzun olduğunu düşünürsek yolda gecen süreyide 45 dk olarak hesaplarsak 7 dakikada boşalan insandır ya da boşalmanın 40 50 dakikasını bitkisel hayatta geçirmeyi başararak boşalma süresini uzatabilen kişidir.
aslanı terbiye etmiş muhtemelen 31 çekmekten cok reel sex yaşamış adamdır. türk olmadığı kesindir çünkü türk milleti zamanının büyük bir çoğunu elini sikmekle geçiriyor şahsen ben de dahil dolayısı ile 31 in erken boşalmaya sebebiyet verdiği bilimsel gerçeğini göz önüne alırsak doğaldır. bu arkadaş latin amerikalı olabilir.
(bkz: maç bitti hala gol yiyoruz)
" tek celsede boşanan kadın " ile rabıta kurulabilecek adam.
o boşalana kadar, kadının pılısını pırtısını toplayıp gideceği adamdır.
kesinlikle ıssız adam değildir, çünkü ıssız adam o sevişme sahnesinde yaklaşık 2 saniyede boşalıyordu. sevgili author'un da, bu konuda yazdığı bir çift söz vardı ekşisözlük'te. yazı author'a ait olup, kendi arşivimden alıntıdır:

ıssız adam ismili güzide sinema eserimizden anladığımız üzere, yüzbinlerce kişinin hiç garipsemediği, hatta çok normal bulup, kendi hayatıyla özleştirip, bir de üzerine hiç çekinmeden sağa sola duvar posteri gibi yaza yaza bitiremediği bir tutkudur. hissiyatlar bütünüdür.

nedir, daha açık konuşalım. bir film kahramanımız var. arkadaşın belli ki erken boşalma sorunu var ki, öyle böyle değil, ikibuçuk saniyede boşalıyor.

şimdi bu arkadaşımızın kapı önünde sevişmesi mi gerekiyor: malafatı vajinaya batırdığı anda öööööoorrrraaaaaggghhhh diye bir nara atıp boşalıyor. naranın bitmesi, taşaklardaki meninin tamamen kadının rahmine dolmasından daha uzun sürüyor.

kapı önü kesmedi, bir de yatakta mı sevişmek gerekiyor: kızımız adamın alnına parmak uçlarının içindeki çizgilerle dokunuyor ve adamımız anında ööööoorrrraaaaaaağğğh diye boşalıveriyor. boşalmanın narası, enjeksiyonun kendinden daha uzun sürüyor yalnız.

neyse, işte benim garipsediğim nokta burada ortaya çıkıyor. zotrilyor tane insan bu filmi seyrediyor, bir kişi de ulan adamın erken boşalma problemi var demiyor. burdan anlıyorum ki, toplumumuzdaki standart ejekulasyon süresi iki buçuk saniye. kadınlarımız da, erkeklerimiz de bu gerçeği kabullenmişler ve ikibuçuk saniyelik sevişmelerin içinde mutlu mesut yaşayıp gidiyorlar.

şimdi ben buradan, bir saatten once boşalıp sevişmenin tadını kaçıran adamı dövün diye sesleneceğim kadınlara, ama oha herifte geç boşalma problemi varmış, yazık lan diyip bana acımaya kalkışacak götü boklu amcık kafalı kızlara nasıl küfredeceğimi kestiremediğim için, o konuya hiç girmeden entry'imi burada, zengin ve güzel sözlük kadınlarına çapkınca göz kırparak, bitirmek istiyorum.

(bkz: bir saat)
(bkz: author)
(bkz: author la ilgili entry girip kötü oy almak)

edit: entryi yayınlamak için author'un kendi şahsından izin alınmıştır.
sorunlu!
yıllarca yaşadığı erken boşalma sebebiyle kendine bir adet geciktirici alan ve bunun tümünü tek hamlede kullanmak suretiyle ilişkiye girmeye kalkışmış adamdır.kadının bir daha ilişkiye girmemeye tövbe etmiş olmasıda olasıdır.
bir kadın için erken boşalmanın çok da kafaya takılacak bir durum olduğunu düşünmüyorum.

tabi ki kadın da orgazm olmak ister, bunun için genelde erkeğin orgazm olması için gereken süreden daha fazlası gerekir. kadın birlikteliği zoraki gerçekleştiriyorsa zaten orgazm olma ihtimali yoktur. bacaklarını açar ve bekler. bu beklemenin otobus beklemekten pek de bir farkı yoktur.

fakat şöyle de bir şey var, kadın sevdiği bir adamla beraber oluyor ve adam olması gereken zamandan önce boşalıyorsa..bu durumda kadında tabi ki bir hoşnutsuzluk oluşacaktır fakat bunu çok da kafaya takmayacaktır. zaten sorun da bu durumu yani erken boşalmayı erkeğin kafaya takmasıdır. erken boşalma akabinde erkek, kadına karşı kendini mahcup hisseder ve hatta kendisinden utanır..çoğu kadın erkeğin bu çocuksu tavrını hisseder ve onu teselli etmeye çalışır..ama çoğu erkek bunun farkına bile varmaz..

seks kadınlar için duygu yüklü bir şey iken erkekler için kendini kanıtlama çabasından başka bir şey değildir..zaten kadınlar seksten boşuna 10 kat fazla zevk almıyorlar..

şu da var bir kadın uygun duygusal ruh halindeyse çabucak bırakır kendini..boşalır..sonra yüzünde kocaman bir gülümsemeyle mışıl mışıl uyur..
fuck buddy'lerimle birlikte okuduğumuz bir araştırma sonucuna göre, "dünya rekoru" kırmış adamdır.

bütün o güzel dilberlerimle araştırmaya da, haberi yapana da güldük, eğlendik, ve her biri en az bir saat süren uzun penetrasyonlu sevişmelerimizden birine daha başladık.

bir saatten az süren sevişmeye sevişme demem.

bana bunlarla gelmeyin.
muhtemelen body yapan adamdır.
yoksa nasıl yapsın 52 dk boyunca?
''author akıllı olsun akıllı'' demiştir bu hareketiyle ve eklemiş, daha bişey görmedin, bu daha başlangıç!
dünya rekoru değildir.
türkler daha iyisini yapabilir.
tahminen 3 litre falan ter akıtmıştır. kızı da kendini de yatağı da sırılsıklam ettin p*zevenk.
kadın için kötüdür. madem 52 dakika devam ettin o da boşalsın a*cık? yani eğer kadın yüzünden 52. dakikada bittiyse sorun yok.