bugün

ensar vakfı zaten çocuk tecavüzüne bir kereden bir şey olmaz diyen bir yer, dinle alakası tartışılır, toptan idam etmek gerekir.
bunca şeye rağmen 32 yılın üzerinde yatmayacak olan şerefsiz. yargıda bu kadar açığın olması hep bu idamın kaldırılmasından dolayıdır bu adam yıl cezası değil ölüm cezası verilmeli ki bu olaylar olmasın.
Neyse ki müebbet değil.
cumhurbaşkanı nın affını istemesinde 508 sn de çıkabilecek tacizci öğretmendir. buradan da anlaşıldığı gibi yargının aslında pek bir öneminin olmadığını görüyoruz.
içeri de temizlenmesini istediğim kişi.
adalet içeride cümlesinin bir diğer adı.
yok illa olmaz diyorsanız; öldükten sonra ben ona gereken işkenceyi zaten yapacağım. şerefsiz!
az bile ceza almıştır. kaziga oturtma cezası alsaydı iyiydi.
Bence bir piyondur. En basit davalar bile tek celsede karara bağlanmazken böyle kapsamlı bir suçun tek celsede kapanması bişeylerin üstünün örtülmeye çalışıldığı şüphesi doğuruyor. Tamam bu adam hak ettiği cezayı almıştır belki ama bu işi tek başına mı yaptı ? Haberi olan olmadı mı? Bu olayda başka kimsenin kusuru yok mu?
kamuoyunun bu konuda oldukça dillenen duyarlılığı vesilesiyle hızla ceza almıştır. ancak elbette duyarlılık tek vakayla son bulmamalı ki, bu tür vakalarda adli mekanizma hızla (fakat adalet boyutu ve dosyanın düzgün incelenmesi es geçilmeden tabii ki) işlesin, ipe un seril(e)mesin.
bazı provokatörler bir kereden bir şey olmaz deyip duruyor. bir olay yüzünden bütün kurum kirletilemez denmiştir ve bu kurumlara girenlerin tecavüz edip etmediğine bakmiyorlar bir şekilde kurumda çalışır hale gelmişler ben genel olarak vakiflarda hic geçmişini sabıka kayıtlarını vs incelediklerini görmüyorum ve böyle insanlar denk gelebiliyor ve bütün bir kurum suçlu gibi görülüyor birçok iftiraya maruz kalıyor. Evet ben de diyorum ki bir serefsiz yüzünden bütün bir kurumu karalamak provokatörlükten ortamı karıştırmaktan başka bir şey degildir ama böyle serefsizleri de halkımız ortaya çıkarıp en ağır cezaya carptirilmasini saglamalidir bu suçun tek sahibi odur.
Kanunen 32 yıldan fazla mahpus kalinamaz.
HER ZAMAN SÖYLÜYORUM.

TERÇRiSTLERE VE ÇOCUK iSTiSMARCILARINA iDAM GELMELiDiR.

iÇERDE FAZLA YAŞATIRLAR MI BU HERiFi BiLMiYORUM.
bu adamın çıkabileceğini, cumhurbaşkanının affedebileceğini düşünecek kadar sığırını başka yerde göremezdik zaten. bok çıkar. içeride sikerler anasını bunun. noldu suphi altındökene. bak cenazeyi koyacak yer bulamıyorlar. bunu da aynı son bekliyor.
güzel kardeşim. azıcık gözünü aç amk. böyle bir konuda bile muhalefet içindesin. hayata katıl, insanları tanımaya çalış. yoksa ayakta sikerler de haberin olmaz.
verilen cezayı az bulup komplo teorileri ile aptal saptal açıklama yapan insanlara hayretle şaşıyorum.
tanim: ceza az.

tanim: Size kimse yaranamaz. ya helal olsun tek celsede bu ceza verildi. bu ise yelteneceklere caydırıcı etki yaratacak diyeceğinize. RTE çıkarır. 30 yıl yatar çıkar. yok ensar Vakfı aklandı. allah belanızi versin... Size kimse yaranamaz.
söyleyeceğim bu şerefsizi kapsamaz. bunun cezasının daha ağır olması gerekli ekstradan kastrasyonu ( kısırlaştırmayı ) içermeli. ama gelgelim yargılama konusuna. tek celsede karar verilmiş ; neyin kafasını yaşıyorsunuz beyler. yargının yapması gereken olayları etraflıca sorgulayıp değerlendirip karar vermek.

bu konuda verilen karar doğru olsa bile tek celse olayı yargılamanın adil olmadığı yönünde temyiz yolunu sonuna kadar açık kılar. bu bir .

bir de ceza verirken akılcılık denen bir durum var. 508 yıl ceza vermenin neresi akılcılık ile uyumlu onu size bırakıyorum.

ortada olan biten bir olayın üstünün örtülmesi. böyle bir olay o kurumdaki karaman da bulunan yönetici kadro ve genel müdürlükteki yönetici kadroya ceza gerektirir. bilmiyordum haberim yoktu demek ceza almayacağı anlamına gelmez. onun için kamuoyundaki infial bir an önce bitsin diye yanlış bir yargılama metodu var ortada.

bu oyuna gelmeyip ensar vakfının karaman yöneticileri ve genel müdürlük yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulunacak avukatlar gerekli bize.
chp'li ilan edeilmiştir yandaş medya tarafından. yakında tehditle seçimde chp'ye oy verdim dedirtirler...

eşşekler de inanır...
Keşke 500 yıl yaşasa da cezasını sonuna kadar çekse.