1. 1.
  Ensar Vakfı öğretmeninin aldığı ceza... adı şerefsiz puşt. Tek celsede verilen bu ceza beni mutlu etmististir. Bundan sonra taciz tecavüze yeltenenler bu cezayı dusunsunler... af bile kapsamayacak cezayı.
  10 -1 ... ozan oyunbozan
 2. 2.
  ensar vakfı zaten çocuk tecavüzüne bir kereden bir şey olmaz diyen bir yer, dinle alakası tartışılır, toptan idam etmek gerekir.
  13 -4 ... fall love the white rabbit
 3. 3.
  bunca şeye rağmen 32 yılın üzerinde yatmayacak olan şerefsiz. yargıda bu kadar açığın olması hep bu idamın kaldırılmasından dolayıdır bu adam yıl cezası değil ölüm cezası verilmeli ki bu olaylar olmasın.
  6 ... pabucudelik
 4. 4.
  Neyse ki müebbet değil.
  3 ... testestorant
 5. 5.
  cumhurbaşkanı nın affını istemesinde 508 sn de çıkabilecek tacizci öğretmendir. buradan da anlaşıldığı gibi yargının aslında pek bir öneminin olmadığını görüyoruz.
  3 -2 ... basbakan pirlo
 6. 6.
  508 yıl yatar çıkar, n'olcak.

  şaka bir yana mukadderat olarak suphi altındöken ile benzeşecek gibime geliyor. içeride fazla yaşatmazlar.
  11 ... jarrus
 7. 7.
  içeri de temizlenmesini istediğim kişi.
  adalet içeride cümlesinin bir diğer adı.
  yok illa olmaz diyorsanız; öldükten sonra ben ona gereken işkenceyi zaten yapacağım. şerefsiz!
  3 ... i am lucifer
 8. 8.
  az bile ceza almıştır. kaziga oturtma cezası alsaydı iyiydi.
  4 ... alasi kerim
 9. 9.
  Bence bir piyondur. En basit davalar bile tek celsede karara bağlanmazken böyle kapsamlı bir suçun tek celsede kapanması bişeylerin üstünün örtülmeye çalışıldığı şüphesi doğuruyor. Tamam bu adam hak ettiği cezayı almıştır belki ama bu işi tek başına mı yaptı ? Haberi olan olmadı mı? Bu olayda başka kimsenin kusuru yok mu?
  1 -2 ... bexdever
 10. 10.
  kamuoyunun bu konuda oldukça dillenen duyarlılığı vesilesiyle hızla ceza almıştır. ancak elbette duyarlılık tek vakayla son bulmamalı ki, bu tür vakalarda adli mekanizma hızla (fakat adalet boyutu ve dosyanın düzgün incelenmesi es geçilmeden tabii ki) işlesin, ipe un seril(e)mesin.
  4 ... usualsuspects