bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yolculuk sırasında bir tane bayana rastlanması mümkün olmayan, kazara bir bayanın ön taraftan otobüse binmesi durumunda otobüsün arka kısmından rahatlıkla duyulabilecek bir
  -hmmmm, hoaahhh, grrroooaaa, üüüüaaaa
  seslerinin yükselmesi ve gayriihtiyari ellerin herkeste kesinlikle bulunan bıyıklara gitmesi sonucunu doğurur.
  83 -8 ... devedikeni
 2. 2.
  işyerine giderken kullandıgım otobus. kendine has kokusu olmasıyla meshurdur.zira bu kokuyu hiç bir halk otobusunde tatmamıstım. anlatılmaz sadece yasanır.soforleri de son derece deneyimlidir.16 yasında direksiyon sallamak her baba yigidin harcı degildir.
  61 -1 ... ümit
 3. 3.
  tuzladaki acemilik donemimim de cumalari ozlemle binmeyi bekledigim pazar ogleden sonralari ise durakta tabutu bekler gibi bekledigim otobustur.
  15 -1 ... kapaparantez
 4. 4.
  tuzla piyade okulu arazisinde yukarıya atışa veya eğitime çıkarken durakta durduğunu gördüğünüzde cuma akşamı binebilmek için hayal kurdugunuz, pazar günleri ise binerken ayaklarınızın durakta geri geri gittiği otobüstür. binmek için nizamiyeden biraz yukarı yürümek gerekir.
  11 ... balsikeste baysungur
 5. 5.
  otobana çıktıktan sonra, misyonunu hızlı ve öfkeli tokyo yarışı misali değiştiren otobüs. ulan içinde elli kişi varken koca otobüsle o makaslara nasıl giriyorsunuz helal olsun valla.
  22 ... karpuzkabugu
 6. 6.
  en önemli özelliği neredeyse 5 dakika aralıkla gelmeleridir, inanılmaz bir yolcu yoğunluğu yaşanmaktadır. günün her vakti hemen hemen doludur.
  14 ... serander
 7. 7.
  bol ter kokulu otobüstür.
  10 -1 ... lock
 8. 8.
  en sık geçen otobüslerdendir.
  6 ... electronica
 9. 9.
  Bu otobüslerin normal bir hızda gittikleri görülmemiştir. Ya durakta yolcu biriksin diye saatte 10 km hızla giderler ya da bi tarafa bir şeyler yetiştirmeleri gerekiyormuş gibi hız ibresini sonuna kadar dayarlar. Sonuç olarak her iki durumda da yolcuların şoföre iyi dileklerini sundukları bir otobüstür.
  12 ... fibonacci
 10. 10.
  istanbulun yaklaşı 5'te 3'ünü kateder.
  yaz günü yanlış hesaplamalarla güneşli tarafa oturan zavallı insan 2 saat yolu ayakta gitmeye tercih eder.
  14 ... lusi