bugün

haklı ifadedir. ben de hiç iZlemem ama o mematiye çok haksızlık ettiler.

(bkz: made by cmylmz)
Zevk meselesi bende hayatımda hiç kurtlar vadisi izlemedim çok birşey kaybettiğimi düşünmüyorum.
12 sene boyunca tek bir bölümünü izledim oda bu yolsuzluk operasyonuyla ilgili olan bölümdü hani şu tipini sevdiğim bi adam var kara mı ne tırlar durduruluyordu savcıya atarlanıyodu sorgu odasında. O bölümü izledim gülmekten yerlere yattım ne yapsakta akpyi kurtarsak derdine düşmüşler. Başbakan izlediyse eğer yüzünde işte tam orası salih capsindeki ifade yer bulmuştur. DAha ne diyelim dahada izlemedim. Izlememde.
kesinlikle haklı ifadedir. kurtlar vadisi mi kaldı ? git bi breaking bad izle csi izle ne bileyim...
sektörümüzün yüz karaları, siyasi propoganda aracı olan diziden ne bekliyorsunuz ki.
Katildigim olay suana kadar iZLemisligim yok tek bolumunu.

Reelde sik kafali olan birini hic olmadigi gibi anlatan boku cikmis bir dizi.
ben de hiç izlemem zira çakıra abdüleye yazık ettiler.
Türk insanının içindeki savaşçı duyguyu ego tatmini yoluyla harekete geçirmeye çalışan ''Aynalı Tahir'' filmlerinden biri. Ayrıca şu anda yalakalıkta sınır tanımayan filmlerden
Benimde katıldığım düşünce. 1 bölüm dahi izlemedim. Bir şey kaybettiğimi düşünmüyorum. Dur izlemiştim bir bölüm misafirlik de hatırladım ama o zamanda komik gelmişti. Ne bileyim. Zevk meselesi sanırım. Zevkler tartışılmaz.
5 dk'da bir reklam verildiği için istense de izlenemeyendir.
2 dakikada bir reklam olduğu için soğuduğum, buna bir çözüm olarak diziyi 3 haftada bir internetten kesintisiz izleme fikrini geliştirmeme sebep olan dizidir.