bugün

her gencin tatması gereken sıcak, tutkulu zevk dolu bir sevişmedir. o olgun hatunun sıcaklığını damarlarınızda hissedersiniz.
o olgun hatunun sevişirken aniden kalp krizi geçirmesini damarlarinizda hissedersiniz.
ben çok ziktim 49-50 yaşında hatun almanya´da.çok iyi vuruşurlar onlar.

bulunca affetmiyceksin öylesini.
hiç de hoş olmayan eylem. davul bile dengi dengine.
50 yaşındaki kadınlarla kocaları sevişmiyor neredeyse size ne oluyor genç arkadaşlar.
her gencin mutlaka tatması gerekir.
sevişmek kelimesi çok iddialı olmuş kardeş.
hiç öpmiyim canım milf sevmiyorum.
yirmilik kızlara açık ara fark atar. tecrübeli kadın nede olsa amk oralı analı hepsini yaparsınız evet..
Bir kere seviştim de Kendimi hıyar tarlasını sulayan çiftçi gibi hissetmiştim. Sürekli "kurudum ben" deyip durmuştu. Biz de benim küçük Çengelköy'ü kremleyip durduk veselam. böyle problemler olabiliyor.
öyle 50 yaşında kadınlar var ki vücutları taş gibi. genelde minyon tercih edilmeli böyle durumlarda. onlar çabuk pörsümüyor. diri kalıyorlar.
--spoiler--
Sabri Ağabey: Kadınlar kıtalara benzerler.
20 yaşındaki kadın Afrika gibidir. Birçok yeri keşfedilmemiştir.

30 yaşındaki kadın Hindistan gibidir, Sıcak esrarengiz ve bereketli.

40 yaşındaki kadın Amerika gibidir, Teknik açıdan mükemmel.

50 yaşındaki kadın harp sonrası Avrupa gibidir.
Birçok yeri tahrip edilmiştir.

70 yaşındaki kadın Sibirya gibidir, Bilirsin ama gitmezsin !

--spoiler--
50 yaşındaki kadınları rahat bırakın. onlar kiminle seviseceklerini sizlerden daha iyi bilir. dağılın şimdi.
Seks deneyimi çoktur.
tecrübeli olurlar.
Asla 18-29 yaş arası bir kadınla sevişmenin tadını vermeyecek aktivite.
ben komuşumun 55 yaşındaki dul kızını hayal ediyorum taş gibi karı kalçalar göğüsler o biçim.
Olsa da siksek dedirtir.
matureye tesvik ha?

ayip amk.
kadın var kadın var hocam. 50 yaşında olup 30'luklara taş çıkartacak taşlar var. böyle taş gibi hatunla neden olmasın.
aklıma selülitli bacaklarını denize sokup sonra şezlonga uzanan teyzeler geliyor. günah günah hayvanlar.
Şimdi konusu açıldı madem yazayım. Bu gün otobüs durağında bir hanımefendi gördüm. Hiç yoksa 52-53 yaşında vardır.

Ama kendisi o kadar bakımlı ve fit bir hanımefendiydi ki, kendine genç diyenler yanına gelse utanırdı.

Hem o yaşta olup hem de böyle bakımlı olunca, yaşın sadece bir sayı olduğunu hissediyorsunuz.

Yani burada teyze ya o sevişilmez derken istisnaları da göz önüne alalım lütfen.
Her gün bakıp bakıp iç geçirdiğiniz julia ann 50 yaşında. Evet. Teşekkürler.
50 yaşındaki kadın Amerika gibidir. Her tarafı ile oynanmıştır.
Sabri abi
hülya sen misin.
güncel Önemli Başlıklar