1. 1.
    Bir gerçeklik. 50sini geçen dine yöneliyor.

Nedendir bilinmez. Belki de bilinir ama bilinmek istenmez.

Edit: yahu bana niye hakaret ediyorsunuz.
    10 -9 ... yahigewrovski
  2. 2.
    Benim tanıdığım var ama evet Türkiye’de çok nadir.
    8 -1 ... sweet pyschopath
  3. 3.
    o saatten sonra ateistliğin bir faydası yok. esasen ateistlik 20-47 yaş arası hatun pompalamak için bir karizma bir prestij unsuru olarak ortaya sunuluyor. gençlikte bu şekilde kolay sikişlerden sonra imana yönelinmesi gayet normal. ya ne olacağıdı.
    13 -8 ... dakandaz
  4. 4.
    Ben birine gözlük servisi verdim. Ateizm kanıtı olarak "hani Allah nerede göster bana kardeşim" dedi.
    4 -1 ... serdarsl06
  5. 5.
    Genellikle ergenler arasında aykırı davranıp ilgi çekme amacı olduğu içindir.

edit : evet o ergenler buralarda bir yerlerdeler.
    6 -11 ... gethere
  6. 6.
    aslında var ama olaya türkiye'den bakarsak böyle düşünmek normal. çoğu konuda olduğu gibi ateistliği de yanlış tarafından alıyoruz veya uyguluyoruz.
    2 ... brendanbold
  7. 7.
    Bir mucize..
    50 yaşında ateist olmaması
    3 ... mechul yazar
  8. 8.
    göte pamuğun tıkanma vakti yaklaştıkça insanlar, bu hayatın boş olmadığına ve bir ahirete inanma zorunluluğu hissetmesinden kaynaklanıyor olabilir.
    2 -2 ... pompeo
  9. 9.
    Var var yok değilde, yıl 2018 darbe zamanı (1980) şuan +50 olanlar 20 li yaşlarındaydı, çoğunluk %50+1 solcu değildi. Çelişki şurada başlıyor ki, 68 kuşağı 6. filonun gemisini ve natoyu protesto ederken, onlara karşı duran görüşe sahip bir güruh ( ki içlerinde babamda var) , bugün fetullahçı darbe girişimi sonrası NATO karşıtı ve Akp yandaşı oldu. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu afiyet olsun...
    2 ... devilkg
  10. 10.
    (bkz: richard dawkins) *
    2 ... hugo barrett