1. 1.
    Başlığın aslı: 50 yıl sonra tayyip erdoğan tarih kitaplarında nasıl anlatılacak?

Mesela kronolojik olarak eğitim hayatı anlatılmak istenilse boşluklar nasıl ve neyle doldurulacak?

“Başkomutan” ünvanını hangi koşullarda elde ettiği peki?

Halkının üzerine kurşunlar yağdırıp darbe yapanlarla bir zamanlar aynı masalarda oturup “ülkene dön” çağrısı yaptırılanlar tarafından kandırıldığı? Anlatılacak mı?

Yani, 50 yıl sonra da dün bugün ve yarın ki tayyip erdoğan bir kahraman olarak mı yazılacak ve anlatılacak?
    5 -4 ... pencere amelesi rapunzell
  2. 2.
    (bkz: kandırılanlar)
    2 ... yok herif
  3. 3.
    100 yıl sonra tadı için 100 yıl öncede benzer şekilde düşünen olmuş mudur acaba diye merak ettiren durum.
    ... isminiunutanadam
  4. 4.
    darbeciler ile kolkola gezen, teröristler ile masada tokalaşan lider olarak tabii.
    3 -1 ... napesend
  5. 5.
    gezicilere karsi kazandigi buyuk zaferle anlatilacak.
    3 -5 ... dr harleen quinzel
  6. 6.
    adnan menderes bile iyi kötü hatırlanıyorken rte'nin hiç şansı yoktur. bugüne kadar bi dediği diğerini tutmayan, halkına yol gösterecek tek bir sözü olmayan devlet adamının tarihte 5 senelik ömrü olmaz.

bak mesela hitlere. adam zalimdi ve öleli neredeyse 70 yıl oldu ama akıllara kazınacak sözleri, kötü de olsa bir duruşu vardı.

insanlar ölür, sözleri hatırlanır.
    2 ... eddie gluskin
  7. 7.
    orrospu çocuğu olarak anılacaktır. ülkemizin batışında ortamı hazırlayan yegane karakter olmakla birlikte verdiği maddi manevi zararlar o kadar büyüktür ki atamızın canla başla yoklukla kurduğu tüm fabrikaları kapatmış tüm eğitim sistemini çökeltmiş tüm ülke yönetimini dinci, anti-laik insanlara teslim etmiştir. bununla da yetinmeyen şahıs ülkede ekonomik gelir uçurumu yaratmış buda gelirin dengesizliğini bozup insanlar arasında nefret açığa çıkarmıştır.
    50 yıl sonra tarih kitabı okuyabilirmiyiz bilmiyorum. ama şu kesin ki eğer 50 yıl sonra bir tarih kitabı okuyor olacaksak bunu bombalanmış evimizin yıkık odasında bir mum ışığında yapacağımız kesindir. bu 80 milyonun hakkı tayyipin üzerindedir umarım bişeylerin farkına varır artık.
    1 -2 ... lecolatesla
  8. 8.
    insanlar genelde fikirleriyle ideolojileriyle hatırlanır. Bu adamın ne fikri ne ideolojisi var. Hep başkasının aklına uyup kandırılıyor. E demezler mi adama senin aklın yok mu diye. Neyse şafak baskını yemeden gideyim ben.
    ... baba kreyzi
  9. 9.
    türkiye tarihinin en kanlı, binbir türlü rezilliğin olduğu korkuç bir dönemi olarak hatırlanacaktır.
    1 ... osmannaga