1. .
  monaco, san marino vb takımların düşme ihtimali olan durumdur. adamlar gittikleri dünya kupası eleme grubu maçlarında dışarı çıkan topun korner olması durumuna bile mendil alıp halay çekecek düzeydeler. toplasan bu gibi takımların grup eleme maçlarında en fazla 1 korner yarımda şutu vardır o şutta cılız kaldıgı için kaleye ulaşamadan kendini yavaşlatmıştır. katılmaması lazım bu gibi takımların dünya kupası eleme maçlarına hani adamlar yanlışlıkla gol atarda hakem ofsayt neyin verir ya kesin adamların yüregine iner .

  ben bir kaç tanesini izledim 45 dakikada bir kez olmak üzere orta sahayı geçiyorlar o da geçer geçmez kaptırıyorlar korner oldugunda ise yüzlerindeki sevinç ifadesi görülmeye deger. böyle giderlerse 20 yıl sonra kullandıkları korneri direge çarptıracak 50 yıl sonrada golle burun buruna geleceklerdir tabi hakem ofsayt saymassa.
  1 ... jack oneal
 2. .
  monaco'nun basina gelmesi muhtemel olmayan durum. adamlar her hafta gol atiyor fransa liginde...
  1 ... kapucino
 3. .
  ingiltere'ye atacağımız ilk golün şaşkın bir ingilizin kendi kalesine atacağı gol olması ihtimali kadar acı vericidir. ağız tadıyla bir gol atsaydık bari lan!
  1 ... fatma girift
 4. .
  (bkz: bu da mı gol değil)
  1 ... nane