1. 1.
    şu sıralar internette mail yollayarak çoğalmaya çalışan grup bu grup 50 tl lerin üzerinde FATMA ALiYE HANIM
    olmasını istemiyor sebep olarakta atatürk fotoğrafının arkasında bu islamcı kadın ne arıyor dıyor oysa ki bu kadın islamcı değil ilk türk romancı ünvanını taşımaktadır. fakat kendini laik diye tanıtan bir kesim sadece birşeyi suçlayalım da nasıl olursa olsun diyor. sadece eleştirmeye açık olan bu kişiler saçma sapan uygulamalarla ülkeyi kaosa sürüklüyorlar. artık bu ülkede vallahi billahi ben şeriatçı değilim desen bile vallahi billahi dedin diye seni seriat devrimine zemin hazırlamakla suçluyorlar.
    68 -25 ... bado
  2. 2.
    saçma kampanyalardan biridir.

alırım da harcarım da. kime ne?

siz bu kafayla 50 tl leri birarada cebinizde göremezsiniz zaten.
    25 -20 ... carriye roxalina
  3. 3.
    "ulan değil islamcı fatma aliye bu krizde hasan mezarcıyı koysalar alırım ben gene o parayı" diyerek destek vermek istemediğim kampanyadır.
    bu kafayla giderseniz aç kalırsınız aç...
    68 -17 ... protest sanayici
  4. 4.
    canım kriz döneminde millet 50 tl'nin arkasında çikita muzuyla ajdar'ı görse dahi tenezzül edecekken başlatılmış kampanyadır. 50 tl almasınlar cık cık kınıyoruz, biz vallahi ailece buhurizade mustafa efendi hayranıyız nolur 100 tl alın.

(bkz: ekmek yoksa pasta yesinler)
    15 -4 ... sew7
  5. 5.
    yamulmuyorsam paramızın üstünde dine yakınlığı ile bilinen mehmet akif ersoyun da fotoğrafı vardı. o zaman nerdeydiniz demek istiyorum,bu kampanyayı baslatanlara.*
    11 -5 ... anitta
  6. 6.
    (bkz: kampanya sıçarken etrafa taşırmak) *
    7 -3 ... copkovasi
  7. 7.
    atatürkçülüğü bir din haline getirmiş zevatın yeni bir komedisi..
    7 -7 ... mutercimraifefendi
  8. 8.
    o zaman dolar ya da euro alin, üzerinde kesinlikle islamci herhangi bir tema yoktur.
    7 -3 ... aufwiedersehen
  9. 9.
    50 tl ler, 50.1 tl ve ustu ucretlerde satiliyorsa mantikli bir kampanyadir.
    1 -2 ... revolter00
  10. 10.
    bankamatiklere nasıl anlatacağımızı bilemediğim kampanya! menüye seçenek mi konulacaktır, yoksa işi gücü olmayan insanların böyle acaip kampanyalarla atatürkçülüğün içine nasıl ettiklerini o makineye açıklamak mı lazımdır acep?
    2 -1 ... bedevix