1. 1.
  Sony ve phılıps arasında gidip gelmekteyim fakat kulaklıklar hakkında pek bilgim yok, biraz araştırayım dedim çok yorum yapılmamış sony hakkında phılıps için iyi diyen de var kötü diyen de var. Bilemedim farklı bir marka da olabilir öneri lazım sözlük.
  ... frambuazseverim
 2. 2.
  xiaomi nin ucuz bi piston modeli vardı.
  1 ... kurenai
 3. 3.
  qkz kd7. kesinlikle pişman olmazsınız.
  1 ... haydigelicelim
 4. 4.
  50 tl daha koyup sennheiser cx 300 alın müziğin keyfini sürün.
  2 ... kafam bir milyon
 5. 5.
  (bkz: hayırlı forumlar)
  1 ... mchl
 6. 6.
  Abd de 10 dolardan aşağı satılan bozulursa tekrar alırız kulaklıklarınin en iyisi demek.. 2009 yılında 15 tl ye satılan Philips ler vardı onlar şimdi 45 tl yeni kurla iyiler bence çabuk bozuluyor ama daha iyisi yok.

  Edit: bi ara idare etmek için o kulaklıklardan almıştım 2 ay idare etmesi için 5 tanesi gitti. 1 yıl kullananlar kutsanmış sanırım.
  1 ... the last airbender
 7. 7.
  Philips she3595bk modelini kullanıyorum. Ses kalitesi iyi,düzgün kullanılırsa 1 yılı rahat çıkartır. Benim ki 1 yılın sonunda bozuldu yeni jak taktım eskisi gibi çalışıyor. Tavsiye ederim.

  http://www.dr.com.tr/Elek...ymqH-rJ4wxTRoCdUoQAvD_BwE

  Bu arada hayırlı forumlar hocam.
  ... geceniz hayrolsun efenim
 8. 8.
  Üstüne 30 lira daha koyarsan, Snopy BT130 modelini alabilirsin. Minimal 8 saat müzik dinleme oranı ile bana bol bol teşekkür edersin. Bluetooth özelliği sayesinde, kablo ve telefonu sürekli yanında taşıma derdinden de kurtulmuş olursun. Bluetooth 4.1 kullandığı için 30 metre açık havada kopma da yaratmaz. 8 ay kullanımla sabittir.
  13 ... universitemezunuaskdoktoru
 9. 9.
  Sennheiser'ın alt kalite kulaklıkları alınabilir.
  En son 40 liraya almıştım ama döviz uçunca onlarda uçmuştur tabii.
  ... zenn lavian
 10. 10.
  Ben Sony telefon kullanıyorum. Kulaklığı çok iyi daha öncede Sony kulaklığım vardı. 1,5 yıl çok rahat kullandım sonra kayıp oldu. Japonlar bu işi yapıyor. 10 TL kulaklık alıp 3 hafta sonra çöpe atmak yerine biraz paraya kıyıp kaliteli bir ses ve sağlam kulaklık al.
  1 ... no1 zenci