1. 1.
  50 bin lira sermaye ile girilebilecek işlerdir.
  -3 ... sosyalist patron
 2. 2.
  iddaa kuponu..
  3 -2 ... benafor
 3. 3.
  suriyede bakkal açabilirsin. insan kalmadığı için emlak fiyatları da uygundur.
  ... eddie gluskin
 4. 4.
  10.000 dolar bile alınmaz.
  1 ... beyaz baretli mehmet aga
 5. 5.
  Pazarda limon satmak olabilir. Aylık kazancınız 5 bin lirayı geçmeye başlayınca bir de pazar tahtası kiralarsınız. Sonra yanındaki tahtayı da kiralarsınız. Böyle böyle koskoca bir limon pazarınız olur. Bol kazançlar dilerim.
  2 -1 ... ulkucuwolf
 6. 6.
  Youtuber olmak o paraylada kamera falan alınabilir.
  ... nazorellaschulz
 7. 7.
  ödeme noktası işi.

  (en ciddi yanıtı verdiğim için kendimi tebrik ediyorum)
  ... atabaka
 8. 8.
  her türlü çiğköftecidir iyi bir yere açarsan yüzün güleç insanlarla aran iyi olursa deyme keyfine en iki katını alırısın.
  ... yousef007
 9. 9.
  Bi bok yapamazsınız maalesef. Yani en azından yasal olarak öyle dükkan olsun falan işlerine girerseniz o 50 bin çöp olur.

  10-15 civarı kapalı kasa bir araç alırsınız h100 gibi ne bileyim işte starex gibi birşey. Satacağınız bir ürün seçersiniz pazarcılık yaparsınız tabi pazar yerleri de öyle çok ucuz değil satışın sağlam olduğu yerlerde 1 kare yerin günlük kiraları 300 hatta 400 liraya kadar çıkıyor maalesef tabi böyle pazar yerlerinin müşterisi fena olmaz alım gücü orta halli olur çer çöp malı satamazsınız iyi mal getirmeniz gerekir.

  Mal için 20-25 lira ayırmanız gerekir. Pazar tezgahı içinde kampet tahta vesaire almanız lazım onun içinde bir miktar para ayırmanız lazım 1000-1500 lira gibi bir rakam olur. Sabah 5 de kalkıp 6 da çıkıp pazar yeri kapmak yazın akşam 8 de kışın 6 da tezgah toplayıp eve gitmek gibi bir tempoya dayanabilecek misiniz o da var tabi. Ha birde tatili falan unutmaniz gerekiyor öyle birşey yok. Kendi işini hergün yapmak zorundasın. Yoksa avcunu yalarsın.
  3 -2 ... kurtcebe noyan
 10. 10.
  Allah allah.ciddi ciddi yatırım yapan insan kaldı mı. Seni tanımak istiyorum yiğidim, beni ara.
  1 ... romendiyojenyus