bugün

hayatımda ilk kez gittigim bursaspor stadındaki bursa taraftarına hayran kaldıgım mactır. ben bu sovu sırasıyla ne kadıkoy de, ne inonu de, ne ali sami yen'de, ne de efsane karsiyaka, goztepe taraftarında gordum. o ne kollektif bütünlük, o ne yaratici tiribun şovu, ve o ne 3 gol yemis olmasina ragmen bunu coskuyla şov yaparak ti'ye alan taraftardi. bir grup degil tum tribunler o sovun icindeydi. her mac boyleler mi bilmem, sanmam, ama biz fener taraftari bile maci ve tezahuratı bırakıp adamların tribun sovunu izledi isek takdiri heketmişlerdir.
ha bunu gormeyen, takdir etmeyenler bir daha dusunsunler.. (bkz: istanbul medyasi)
guiza nın golcü olduğunu öğrendiği maçtır.
aziz yıldırım'ın bursa'da olduğu televizyon ekranlarından görününce bünyenin birden heyecan yaptığı maçtır.

sana bu kadar yakın olmak. bir kaç kilometre uzağında seni görmek.
"geleceğim" deyü haber salsaydın emin ol tribüne gelirdim. hep bu anı bekledim, tezahüratlarım bile hazırdı.
4-5 yıl önce emma shapplin bursa'YA GELDiĞiNDE BU KADAR YANMAMIŞTIM.
hakemlerin berbat olduğu maçtır.

fener'in bir tehlikeli bir gol potansiyeli yüksek pozisyonunu, bursa'nın bir golünü ofsayt olmadığı halde ofsayt vererek doğradılar.

ikili mücadelelerde saçma sapan karararlar çıktı.
fenerbahçe'nin 3-1 üstünlüğü ile sonuçlanmıştır.
bursaspor'un önemsemediği mücadele olmuştur, tabeladaki sonuç bunu göstermektedir.
gökhan gönül'ün hasta hasta oynadığı, oyundan çıkarken ayakta durmakta bile zorlandığı ve buna rağmen forma aşkına 75 dakika sahada kalıp elinden gelenin en iyisini yaptığı maç. gökhan çıktıktan sonra fenerbahçe sağ kanadının göçtüğünü görüyoruz an itibarı ile.

ayrıca fenerbahçe bu sezon ilk kez türkiye kupası maçlarında gol yemiştir.
alex de souza'nın ali tandoğan'dan aldığı asistle attığı 2. golün görülmeye değer olduğu maç.
ali tandoğan' a bjk' den niye gonderildigini tekrardan hatirlatan mac. yaptigi hatayla maci hediye paketi yapip fb' ye teslim etti.
alex de souza'nın ali tandoğan'dan söküp alarak attığı 2. aşırtma golü görülmeye değer.
fenerbahçenin hücum oyuncusu olarak bursaspordan ali tandoğan ve ömer erdoğan'ı alırsa şampiyonlar ligini de alabileceğini gösterdiği karşılaşmadır. guiza ve alex ile çok iyi anlaşıyor bu ikili.

edit: sonra tabii ki playstation'u kapatır yatar aziz.*
daniel guiza'nın 41. dakikada gol orucunu bozduğu ve skoru 0-3'e getirdiği maç.
taraftarın bu çoşkusuna rağmen bursanın kaybetmekte olduğu karşılaşmadır.
bursaspor bunu hep yapıyor.tabi texas ta.

(bkz: bu taraftar bunu haketmiyor)
koyu bir besiktasli oldugum halde sirf alex icin izledigim mactir. Evet ikinci golünüde atmistir, 5' ide atarsa sasmam.
Adam gibi adamada selam olsun, keske liverpol macindan önce gitseydin bursa' ya.
Edit: emre belezoglunun hakeme yaptigi misillemeye ragmen hakemin sadece sari kart göstermesi yalniz beni degil fenerli arkadaslarimida sasirtmistir.
Ve kücük emrah' inda gol attigi mactir.
23 dk da alex de souza ile 0-2 olan mac.
fenerbahçe nin alex de souza ile 1-0 öne geçtiği, alex'in lincoln kim lan diye sorduğu futbol karşılaşmasıdır.

(bkz: 5 subat 2009 bursaspor fenerbahce maci/#4649202)
daniel gonzalez guiza' nin ilk 11' de, sevisenturk' un kulubede baslayacagi mac. dragones' in inadi inat anlasilan.
birazdan arkadaslarla izleyecegim ve fenere koyacagımız maç.
fenerbahce ve bursaspor un durumuna, eksiklerine, performans ve istatistiklerine bakildiginda; fenerbahcenin 0-2 veya 1-2 galip gelecegi karsilasmadir. tabii ki bu bir tahmindir ve top yuvarlaktir soylemide gozardi edilmemelidir.
ertuğrul sağlam ın muhtemelen bir sürpriz yapıp feneri eleyeceği maç. fenerbahçe oynamıyorki...
sonucu 1-0 ya da 0-0 bitmesi muhtemel maçtır. 1-0 biter de maç uzatmalara giderse bursaspor turu atlar gibi sanki. *

edit: dk 23 0-2 oldu. 6. hissim bozuldu galiba. alt biter dediydik bi de. yazık oldu.
bursaspor'un turu geçeceği maç.
fenerbahçe nin bir gol atıp işi bitireceği maç, sonra da farka gidecek.

edu: ey bu entryi dunun en kotu 13 ncu entrysine layık gören anti fenerliler,

sizi önceden bilgilendirdiğim için mi suçlu benim?

bu suçsa, daha çok hırpalayacaksınız beni şimdiden söyleyeyim.. surrealist sizleri seviyor.
fenerbahçe'nin sezon başından beri oynadığı sıkıcı oyunlara bir yenisini daha ekleyeceği ve duran topların birinden gol bulup 1-0 biteceğini düşündüğüm maçtır.
canım takımımın beni ziyadesiyle şaşırtıp, çok güzel futbol oynayarak kazanmasını dilediğim maç.. ne yazık ki güzel futbol beklentim sadece dileklerimde kalıyor ama olsun.. zevkli olacağını düşünüyorum..