bugün

Aslında hayır. Küçükken hayal ettiğim şeylerin birçoğu gerçekleşti ama son 5 senede şansım döndü.
kendi evimde hayal ediyordum aile evine geldik.
hayır. 5 yıl önceki halim dışarda tanımadığı biri olarak görse üzülürdü bile belki bana eskiden ruhen daha güçlüydüm pişmanlıklarım yoktu. 5 yıl önceki halim hayallerini karşılayamacağım için çok özür dilerim.
Hayır, keşke yaptığım seçimlerde daha dikkatli olsaydım.
5 yıl önce iş değiştirmeye başladım ve şu an 4. işimdeyim. çok savruldum ve iş değiştirmeye başladığımda umudum, çocuklarımın aşını ekmeğini bulabilmekten ibaretti. Daha yüksek maaşlı iş bulunca ağır bile olsa hemen iş değiştirdim. Arkamda -kul hakkı yemiş iki dürzü dışında- hiçbir pişmanlık bırakmadım. Bugün geldiğim nokta nispeten daha iyi. Geleceğe güvenle bakabilmem için bir iktidar değişikliğine gerek olduğunu düşünüyorum. 3.Havalimanı'nda çalışıyorum ve alayı birbirinin eşi, dostu, kayırıcısı. Allah vere de kazara bir iktidar değişse alayı hizaya gelecek, eminim. Üç kuruş ve makam için köpeklik edenleri görünce kanım donuyor. Resim yeteneğimi geliştirmek için de çabalamam gerektiğini biliyorum. Hayatta en çok zevk aldığım bir şeyle yeterince ilgilenemiyorum. Bundan 5 yıl sonra da nerede olurum, bilemiyorum. Allah garibanların, fakirlerin, engellilerin, pırıl pırıl top kekilli delikanlıların, çocuklarımızın ve sabi sübyanın yardımcısı olsun!
Tam istediğim yer.
Yok aynı yerde otluyorum meeeee.
Evet .yatağımdayım.
12 yaşındayken falan da boy olarak bu yaşlarımı düşünüyordum. boyumun daha da uzayacağını düşünüyordum galiba.
kim beni eksileyen? şaka değil cidden böyle.
Değilim. 5 yıl sonrasına değil 5 gün sonrasına hayal kurmamayı öğretti hayat.
boy olarak değilim. 190 boyunda olmayı düşünüyordum 7 sene önce falan.
Hayalimi sikiyim, soruların çalındığı bir sınava gireceğimi düşünmüyordum amk.
Tam olarak değil ama baya yakın bir yerlerdeyim.
5 yıl sonra hayal ettiğim yerde olabilmek için sürekli kendimi geliştirmek adına bir şeyler yapıyorum. Okuyorum, araştırıyorum, çalışıyorum, geziyorum, eğleniyorum. Çünkü; bunların hepsi beni, ben yapan şeyler. Her an 5 yıl sonrasını düşünerek hareket etmiyorum. Ancak; 5 yıl sonra en iyi koşullarda olabilecek şekilde şekillendiriyorum yaşantımı. Bu nedenle de evet, istediğim yerdeyim. 5 yıl sonrasında da yine benzer şekilde bir cevap verebilirim, umarım…
hayır, değilim. *
bimiyorum , çünkü 5 yıl önce ne hayal ettiğimi hatırlamıyorum.
Ben 3 sene önce hayal ettiğim yerdeyim. Bunca yıl buraya gelebilmek için uğraştım ve sadece birkaç günüm kaldı.
Hayallerimin ötesindeyim.
değilim..
bir kaç ay içerisinde herşeyimi kaybettiğim için şu an 5 yıl önceki halimden daha gerideyim. yani adı üstünde hayal di ama gerçek olmadı. 5 yıl önce 2017 yılında yani, bir yuvam vardı eşim oğlum kızım ve huzurum vardı. bir 2011 jetta, bir 2015 ibiza ve bir evin alacak paranın 1/3'ü vardı, bir hastanenin teknik şefiydim işim vardı. 2020 yılında bahsettiğimin hepsini kaybettim. şimdi bir yıl oldu işe geri döndüm. jetta yerine cliom var buna şükür.
not even close.
yani evet bence çünkü üniversite okuyorum, liseyi bitirdim. çok uç hayaller etmiyordum ve çok uç yerlere de gelmedim ancak şimdi hatırladım 7 yıl önce boyumun 195 olmasını hayal ediyordum, hesaplama yapıyordum ancak o kadar olamadım.
Sayılır... hatun eksik.
teorik olarak hayal ettiğimden daha iyi olduğunu düşündüğüm yerdeyim ama piyasa koşulları hayal ettiğimden daha kötü olduğu için pratikte zarardayım. yani ben 3 adım ilerlemişim ama ülke 5 adım geriye gitmiş gibi.
hayal ettiğim yerdeyim fakat bilirsiniz elde edince heyecan istek kaçar ya bende de o durum var.