bugün

Tamamiyle bu işi takıntı yapmış erkektir. Elde ettikten sonra kendiside bunun farkına varır.
bunun için mi yanmışım diyip terk ediş..
(bkz: kim lan o)
"o zaman ne diye 5 sene peşinden koştun kızın?" şeklinde sorulası maldır. ilk reddettiğinde vazgeçip çevrene baksaydın da başka birisini bulsaydın, onunla evlenseydin de(tabi belli bir yaşın üstünde olmak şartı ile 18-20-falan), şimdi 2-3 yaşında çocuğun bile olabilirdi.

heeeaaaaa kız reddetmemiş hep "bakarız, düşünmem lazım" demiş de olabilir, o zaman da kız haketmiştir, yuuuuh 5 sene düşünülür mü ulan, hadi 1 ay, 3 ay, 6 ay, en fazla 1 sene düşündün, hadi çocuğu denedin, tamam da 5 sene de düşünülür mü yahu, deneme tahtası mı bu çocuk? bu resmen kızın götünün kalktığının göstergesidir, aslında yine erkek hatalıdır, baktın seni "yok düşünüyom, yok karar veremedim" diye oyalıyor, samimiyetini yavaş yavaş kes kardeşim, çevrede hemen evet diyecek o kadar çok hatun var ki, .iktir edecen, bu kadar...
5 yıl kadar uzun bir süre çekilen ızdırabın 1 ay kadar kısa bir zamanda alınan haklı intikamı.

5 yıl az bir süre olamaz.
saplantı haline getirip kendi egosunu tatmin ettikten sonra,ona karşı olan hislerinin bir saçmalıktan ibaret olduğunu farkına varan insan tipidir.
5 yılın acısını bi hamlede çıkaran erkektir.
bayan yazarları bir bir deşifre eden turnusol başlıklardandır.
aşkı elma ağacna benzeten anlayişin ürünü erkektir.

onun için çürük çarık elmalar ulaşilmasi kolay, en güzel canavar gibi elmalara ise ulaşmasi zor olur.
o elmanın bulunduğu dala ulaşmak için değil 5 yıl 15 yıl gene koşar.. koşar.. koşar.. kısacasi kahramanimiz ulaşilmaz ve kusursuzun peşindedir.

gün gelir ve hayal kahramanimiz o ulaşilmaza ulaşir, ve görürki elmanin aşaridan görünmeyen kısmında kocaman bir çürük... kahramanimiz o gün anlarki ne ulaşilmaz insan, ne de kusursuz insan vardir. *
(bkz: ben bir hayal kahramaniyim) *
5 yıl boyunca koşup, gözüne büyüttüğü kızın aslında düşündüğü gibi olmadığını anladığında, yaptığı eylemdir. bir insan ile arkadaş olmak ile sevgili olmak arasında dağlar kadar fark vardır. o an size uygun bile görünse çıkmaya başladığınız da bu böyle olmayabilir. bunun sonucu bedava harcanan 5 yıldır...
"senlilikten çok, sensizliğindi güzel olan" diyerek, tercihini bu yönde kullanmış erkektir. muhtemelen ya huyundan, ya suyundan bişi'sini beğenmemiştir.
(bkz: 1 ay)
iyi dayanmıştır.
dengesizdir.
cinsel münasebet gerçekleşmiştir. yoksa başka bir açıklaması olmaz.
fuzulinin görüşünü benimsemiş erkek tipidir.
akıllara ekşi sözlükteki lara gofret nickli yazarı getirmiştir.

bi an dedim lan ne oluyo buraya mı geldi diye.. geldiysen mesaj at ben çıkayım buralardan canım. öptüm bye.
aşka aşıktır.
saplıntılı olan erkektir, gözünde o kadar büyütmüştür ki elde edince düşündüğü gibi olmaz.
ayran gönüllü erkektir. evet.
kız erkek çıkmıştır. neden 1 ay sürmüş diye sorarsanız, ee o da deneme süresi meraktan.
Demek ki neymiş, salt fiziksel özellikler, kaş, göz, boy, pos yeterli değilmiş dedirtir.

Konuşabiliyor musunuz, algılarınız, düşünceleriniz birbirine yakın mı, paylaşacak konularınız var mı, ortak yönleriniz var mı, kültür ve vizyon gibi kavramlarda ne kadar benzerlik gösteriyorsunuz di mi ama?!
Yaaaa azizim, derin mevzular bunlar, yok öyle, kız güzel sevgilim olsun yeaaa nidaları!
Büyüyeceksiniz, endişelenmeyin!
Hayat, kafamıza vura vura öğretiyor, tarzı bu!
bu isler saman alevi gibi.
buyuk ihtimal ten uyumu yoktu.
ilk sevismede yol verdi.
güncel Önemli Başlıklar