bugün

sigara içenleri endişelendiren haberdir büyük ihtimalle.
Elimden hemen telefonu bıraktım ben olmam artık yanımda oturan kız düşünsün.
felaket haberciliği yapmaktır. arkadaşım her gün aynı sikleri söyleyip bilinçaltına kanseri sokup duruyorsunuz, hiçbiriniz de adam akıllı makul bir özüm önermiyor. artık insanlar paranoyak oldu amk, bir beni çıksa cilt kanseri miyim lan diye tereddüte girer oldu. yaşam kalitesi düştü sayenizde. hayır bir de çözüm olarak anca gdo lu gıdaları yemeyin diyorsunuz, amına koyayım sanki adım başı gdo suz ürün satan yer var, sağlıklı besin satan yer var. herkesin işi gücü var nasıl evinde kendi hazırlasın reçelini falan. bir kanser haber başlıklarından bir de beklenen büyük marmamara başlıklarından sıkıldım artık.
başlık adeta savaş olacak diyor.
can sıkan iddia yada gerçektir.
(bkz: ankara ya deniz getireceğiz)
çok iddialı bir önerme. fazla iddialı gibi.
gündem yaratmak ve isim duyurmak için bir doktorun iddaası olabilir.Lakin bir doktor şunu yiyebilirsiniz derken diğeri asla çok zararlıdır diyorsa tıp daha gelişememiş demektir ki durum böyledir.Sağlıklı bir hayat için ise genel kabul edilmiş kurallar olan stres yapmamak, sigara içmemek, normal seviyede bir kiloya sahip olmak sanırım yeterli olacaktır.
felaket tellalcılığından başka bir şey değildir. her gün her ana haberde mi çıkar bu tarz haberler arkadaş? hayıt millet yediklerinden içtiklerinden değil zihinlerine kazınan bu haberler yüzünden kanser olacak sonunda. paranoyak yaptınız milleti iyice, insan ne yediğinden ne içtiğinden zevk alamıyor. hayır çözüm de getirmiyorsunuz ipneler. kendi yazdığı soruyu çözemeyen geometri hocası gibi takılıyorsunuz öyle.
Doğru olması yüksek ihtimal.

Daha geçenlerde tüm cilt kremlerinde, yara kremlerinde, vazelinde, kolonyalı mendilde vs de kullanılan parabenin kansere sebep olup olmadığına dair ortalık karıştı. Bugün dünyada parabensiz bir şey kullanmamış veya yememiş insan yok.

Yine, tost makinesi, fırın gibi çok yüksek sıcaklıklarda ısıtılan/ hazırlanan/ pişirilen besinlerde yüksek sıcaklıktan dolayı adını hatırlayamadığım kanserojen bir madde var. Sizin dikkat edip etmemeniz değiştirmiyor, eve aldığınız makarnada bile imalatı gereği bu madde mevcut. Daha geçtiğimiz iki yıl içerisinde keşfedildi, yıllardır yediğimiz tüm gıdaların içinde neredeyse.

Bunlar arasından sağ salim çıkabilirsek bravo.
toplumu kanserden önce şizofren yapmaya çalışan doktorların söylemidir. ulan bir 5 yıl geçsin. önümüzü görelim. ne bu felaket tellallığı?! yarına çıkacağımızın garantisi yok!
neden olmasın eyer dünyda nüklier bir savaş çıkarsa iki kişiden ikisi kazser olacaktır eyer çıkmazsa bunun olma ihtimali kadar olmama ihimali vardır. yani genel olarak bu sanki bir domino taşı gibidir eyer birisi devrilirse dyerleride arkasından gelir. bunun olma ihtimali bir dünya süper gücünde gerçekleşecek nüklier krizle olabeceğini sanıyorum mesa çin çinde nüklier düşünce sadece çinin kararına bakar işte bir süper güçteki bir olay tüm dünyayı sarar budurum bence her açıdan mantıklı geliyor yoksa kanser o kadar kolay teknolojik cihazlarla büyümez eğer teknolojik cihazların radyasyonuyla büyüyecek olsaydı 1990' da global kanser oluşurdu.