1. 1.
  gerizekalı lafının az kaldığı, baba denmeye bin şahit gereken babadır. küçücük çocuğu iğrenç bi şekilde zehirlemiştir.

  olay şöyle gelişir;
  bir kaç aile dostuyla pikniğe gidilir ve türk erkeklerinin, sanki bir kültürmüşcesine çayırlarda toplanıp bira içme geleneği gerçekleşir. baba(!) bira şişelerini devire devire beyinde sulanmaya yol almıştır ve bacağına yapışan, "baba hadi eve gidelim" diyen küçük çocuğuna bira içirir. çocuk ağızında beliren iğrenç taddan dolayı yere tükürür. baba bu duruma sadece karnını kaşıyarak güler.
  edith: çocuklarına böyle muamele yapmayı planlayan yazarlar var sanırsam. pek rahatsız oldular.
  16 -14 ... iyipekimadem
 2. 2.
  köpeğine, muhabbet kuşuna alkol ikram eden ve bunları marifetmiş gibi kaydedip, youtube'a koyan insanlar varken, normal karşılanması gereken durum. ulan muhabbet kuşuna rakı içiriyor adam.

  edit: ne eksiliyon lan ? sikime kadar alkolik yap çocuğunu!
  11 -5 ... sacriter
 3. 3.
  şambabasıdır.
  2 ... surudenayrilanidealistkuzu
 4. 4.
  yanlış yapan babadır, en az 5 yaşındaki neyin ne olduğunu bilmeyen çocuğa ölüm ve allah korkusunu aşılayan baba kadar...
  6 -3 ... saparmuradniyazov
 5. 5.
  çok büyük ihtimalle yanında bulunan aynı kafadaki arkadaşlarına oğlunun nasıl da adam (!) olacağını kanıtlama çabası içinde bulunan ve ciddi psikolojik sorunları bulunan baba kişisi.
  + afferim oğluma yarasın adam olacak bu adam. *
  - valla adem abi helal sana çocuk allah nasip ederse sana benzeyecek
  + benzeyecek tabi oğlum niçin yetiştiriyoruz biz bunları.
  1 ... izafiyetsiz
 6. 6.
  küçük çocuğuna araba kullandırtan babadan bir boy küçük gerizekalı baba modelidir.
  1 ... meydanbenim
 7. 7.
  5 yaşındaki çocuğa sigara içiren babayla aynı anlayışta olduğunu düşündüğüm babadır. oğlum sigara içsinde tiksinsin bir daha içmesin mantığı kadar saçma olan bir mantıktır eğer bu amaçla yapılıyorsa. bu amaçla yapılmıyorsa saçma bir mantık bile değildir. başlı başına saçmalıktır.
  1 ... lululu
 8. 8.
  yaşı 25 de olsa, 55 de olsa çocuğuna; değil bira içirmek, herhangi bir alkollü içeceği tüketmeye özendirecek bir iş dahi yapıyorsa, babalık gibi ağır bir vasfı yüklenmeye henüz hazır olmadığı aşikar olan cenin beyinlidir.
  3 -1 ... maydonez
 9. 9.
  1 yaşında çocuğa rakı içiren akıllı babanın türevidir. tekirdağlı olmasa bile öyle hissedecektir kendini bu çocuk büyüyünce.rakı zekayı da geliştirir diyorlar hem. bira da böbreği geliştirir fena mı? *
  -1 ... agnostic
 10. 10.
  4 yasindaki kizina sarap iciren gerizekali baba ile kanka olmasi muhtemeldir. konu benziyor ordan sey ettim. hayatimda ilk defa sarhos bir kız bana asilmisti.

  hala hatirlarim. yan masada yemek yiyorlardi. babasida hangi akla hizmet oldugunu hala anlayamadigim bir sekilde kiza sarap icirmis. yemek yenilen yerin ust kati vardi. ben oralarda bebecan bebecan dolanirken kiz geldi ustume. oralar kopuk biraz. biraz oynamis olailiriz. ya da her 4 yasindaki erkek cocugunun yaptigi gibi bende utanip kactim. sonra babasi geldi, biraz sarap icti dedi. yanimda annem de vardi o sirada. oyle bir seyler iste.
  1 ... syme