1. 1.
    Ankara'nın tam ortasında rastladığım durum. Yazık.
    10 -3 ... mbappe for president
  2. 2.
    Mal beyanı başlığı. Biri de yazmış babası tahrik oluyodur diye. Kendim kızımın başını kapamayacak olmamla birlikte bir ailenin kendi isteğine göre çocuğunu yönlendirmesi, dünya görüşünü ona sevdirmeye çalışması kadar doğal ne olabilir. Ben mesela küçük yaşta gitar da öğretmeyi düşünüyorum. Bu normal de sevdirmek amacıyla arada bir erkeğe takılan bere gibi kıza da başörtüsü takmak mı anormal. Biraz objektif olun derinlemesine düşünün ya. Herşey normal ama konu başörtüsü olunca anormal di mi. Samimiyetinizi sevsinler.
    12 -18 ... insectoidzz
  3. 3.
    Sapık dinci eylemidir.
    9 -4 ... antik sarapci
  4. 4.
    çocuk istismarının daniskasıdır ve düpedüz suçtur.
    8 -1 ... noxeca
  5. 5.
    hayatımda gördüğüm en şerefsiz durum.
    türban "kadın"ların kullanması gereken bir şey. ille kullanılacaksa kullanım amacında kadın formuna bürünüp uçkuruna sahip çıkamayan erkekler zor durumda kalmasın diye -kullanım amacına bak, sonra niye deist oldun?- kullanılıyor.

ulan melek daha, iyiyi kötüyü bile bilmez masum yavruları nasıl o şekilde görüp kapatma ihtiyacı hissediyorlar? orospu çocukları!
    ... yesil cay
  6. 6.
    yaşının gereklerini yerine getiremeyecek, arkadaşlarıyla oyunlar oynayamayacak, daha el kadar bebekken cinsiyet kavramını zihnine yerleştirip erkek çocuklardan uzak duracak, hastalıklı bir dünya görüşü ile büyüyecek zavallı kızdır. anası babası bir sike derman olamamış radikal islamcı potansiyel terörist oldukları için farklı bir şekilde yetiştirmelerini beklemek de abes olurdu doğrusu.
    9 -5 ... gakgos
  7. 7.
    Sözde edep adap kavramı öğretiliyordur kızım sen ister misin istemez misin denmez. Küçükken sıfır kollu bişey giydirildiğini hiç hatırlamıyorum giymek istersem de ayıp ayıp dendi. Şimdi görüyorlar ayıp nasıl olurmuş.
    5 -2 ... feministmiyimneyim
  8. 8.
    sapık dinci eylemi, islam’da böyle bir şeyin kabulü ve yeri yoktur.
    4 -3 ... penald
  9. 9.
    Bir aile bize ters gelse bile -ki bana ters gelmiyor- istediği şekilde yaşar ve çocuklarını o yönde yetiştirmek ister. Çocuk istismarından girmiş yaşıtlarıyla oynayamayacak olmasından çıkmışlar. Eminim ki gezmeye falan giderken takmışlardır çocuğa. insanları canavar mı sanıyorsunuz.

dipnot:sevdirmek için ara ara takmak başka, zorla sürekli takmak başka tabi ki. Ayrıca hiçbir yaşta zorla taktırılmamalı. Ama sevdirilmeye çalışılması gayet doğal.

dipnot:18 yaşından önce kızının başörtüsü takmasını zorunluluk haline getiren ebeveyn var ise psikoloğa gitmelidir. 18 yaşından sonrası ise üzerinde konuşulabilecek uzun bir konudur.
    7 -8 ... insectoidzz
  10. 10.
    daha 5 yaşında küçücük kızdır. takmak doğru değildir.
    7 -4 ... merveyitavla11