1. 1.
  Her şey bitti mi? Artık daha mı mutlusun? Yaşamayı hala seviyor musun? Ellerini ısıtacak birisini bulabildin mi? Yalnızlıktan hala korkuyor musun? Ve her gördüğün biraz onu andırıyor mu hala? Dünya yaşamaya pek de değer bi yer değil aslında. 5 yıl önce yazdığım bu mektubu okuyorsan ya hayatını düzene sok yada bir son ver.
  Tanım: Yazarların 5 yıl sonraki hallerine yazdığı mektuplardır.
  6 -1 ... arthem
 2. 2.
  Hala yaşıyon mu lan kereta? yaşıyosan ve bu mektubu okuyosan , gülümse , 5 kere takla at ve bu mesajı 5 yere yapıştır. yapmazsan bi sonraki 5 yılın bok gibi geçsin.
  3 ... kibar fahise
 3. 3.
  naptın, hala yalnızsın dimi? hayat yine devam ediyor. muhtemelen yine sevgilin yoktur. babanla aran yine yoktur, allahın emri.

  ve ne olursa olsun unutma; mecbur olduğun gibi değil, istediğin gibi yaşa. en zengini de ölüyor, en fakiri de..
  6 -1 ... rock is my life style
 4. 4.
  naptın bittimi okul ?, oğlum dolgun maaşlı bir işe girmediysen gözüme gözükme yada zengin olmadıysan, hala o kızlamı berabersin evlen bari lan o kadar zaman olmuş yazıktır kıza.
  3 ... miyendiz bey
 5. 5.
  seni hala sevmedi biliyorum.
  3 ... kromozomcusizofren
 6. 6.
  Herşey tam planladığın gibi değil mi? ilkan hala duruyordur kesin hayatında.Düğün yeride tamamdir kesin.Güzel günler çok güzel kıymetini bil bari bunun.
  3 ... archeologiste
 7. 7.
  lan varya düzgün bi üniverteyi kazanamadıysan sıçtık. kazandıysan kendine çeki düzen verdin mi? saçlarını boyatacaktın naptın boyattın mı kızıla? umarım yine şerefsizin birine takılmamışsındır.
  2 ... kareli battaniyem
 8. 8.
  o zaman da inanma.
  2 ... herseyin farkindayim
 9. 9.
  annen ölmedi di mi? çocuğun oldu mu peki?

  gayrısını siktir et.
  1 ... emma bovary
 10. 10.
  Nerdesin ve ne yapmaktasın şimdi?
  ... barfilozofu93