bugün

Muhtemelen üniversitemi bitirip yüksek lisansa amerikaya giderim.
Göremiyorum.
Miyopum ben hemde 2.50
Klasik ik sorularından en gereksizi.
Bir iki kere maruz bırakıldım. Eveleyip geveliyorsun işte birşeyler.
5 yıl falan olduydu işte. Kendimi gördüm dediğimle an be an bulunduğum konumun arası uçurum...
Burası hariç bir yerde.
aynada esprisi yapılmadıysa yapıp kaçıyorum.
One night stand ve bakbadi bırakmış tek eşliliğe adımını atalı 1 yıl olmuş biri olarak ben niye böyle bişey yaptım ameka diye sorgularken görüyorum.
aynı suan durduğum yerde şarj cihazinın takılı olduğu prizin başında .
5 saat sonrası yaşamaya senedi olan yazarların entry girdiği başlıktır.
görsel

Gayet net mi? Daha açıklayıcı olmam gerekmiyor değil mi arkadaşlar? Sınav süreniz otuz dakika. istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz. Sınav süreniz başlamıştır. Geç teslim edenin kağıdına FF veriririm. Başarılar.
Tuvalette. Bir sorun çıkmaz da bağırsaklarım aynı performansta çalışırsa aynen şuanki gibi potur potur sıçarken görüyorum kendimi.
görsel
üniversite bitmiş işsiz kalmıs olarak görüyorum.
kızımı okula götürüyorum.
Evlenmiş olarak. Ama umarım evlendiğim kız sevdiğim kız olur da mutlu oluruz. Ya da bana geçmişi unutturacak , onu çok seveceğim bir kızla evli olarak görüyorum.
Eşimle bahçemizde.

Çiçek falan dikerken.
Saçma sapan i.k. sorusu.
Hayır sanki personele çok çok yükselme fırsatı veriyorlar da, bir de laf kalabalığı yapıyorlar.
Hikâye...
Bir şirkette terfi edecekler, edemeyecekler her zaman bellidir. Çok da yırtınmaya gerek yok.

5 yıl sonraki beklenti:
Pozisyon: ayağa kalkıp birazcık dolaşmak.
Ücret: asgari ücretten hallice.
Mezarlıkta görüyorum. Beş yıl sonra öleceğim galiba.
iş veren'in düşüncesi büyük ihtimalle abi valla yeni mezunum sene müdürlük sonra yönetim kurulunda görüyorum gibisinden bir şey olacaktır ancak 5 yıl sonra bir çalışan devlette bile nerdeyse olduğu yerde saymakta iken özel sektör nasıl müsaade etsin bu duruma? yani hayal kurmayın gerçekçi olun. bir yerde görmüyorum amınakoduğumun çocuğu diyin iş verene samimi bir şekilde. o zaman iş kesinlikle sizde.
iş görüşmesinde en gıcık eden sorudur. hiç daha iş görüşmesine veya mülakata gitmedim ama sorulsa küfür edebilirim o derece. ne bileyim 5 yıl sonra ne olacağımı? yarına sağ çıkacağımızın garantisini verebilirsin misin piç kurusu?
Evimde cips yaz ise bira kola kış ise çay kahve eşliğinde Beşiktaş maçını izlerken.
Soyleyemem cok gizli.kıps.
duruşma salonunda. öhöm öhöm avukat hanım diyeceksiniz.
Uludağ sözlükte. Evet.
Millet kıraathanelerinde.
isveç ya da norveç.

inşallah.