bugün

elde edilemeyen, her zaman daha çekicidir. edinildiğinde artık oda sıradan biridir.
sikmiş rahatlamıştır.
kaçan kovalanır sözünün gerçek olduğu an. Bazı ulaşılamayan şeyler daima gizemli ve hoş gelir insana. Leyla mecnun misali. MEcnun manyağı ayarlasaydı kızı, kim duyardı ismini. belkide tekmeyi bile basardı tadını aldıktan bir müddet sonra.
bir de kızlar süründürüyor diye şikayet ederler. süründürün kızlar.
asıl heyecanlı olan kızın yüz vermemesi olan durumdur. karşılık verdiği an her şey ölür. ayrıca, bu sadece erkekler için geçerli bir durum değildir.
yeni bir beş yıllık koşuya başlayandır.
(bkz: gerçek aşk kavuşulmayandır)
istediğini almış egosunu doyurmuş erkektir.
(bkz: sermayeyi yiyip bitirmek)
(bkz: Köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek)
ne istediğini bilmeyen insandır.
ilkokul yıllarında uğruna türlü şebeklikler yaptığım ilk aşkımı, aradan geçen on iki yıldan sonra bulup, ona hala daha bitmeyen aşkımı anlatarak tavlamış, ilişkimizi bir ay sonra da sonlandırmışlığım vardır. sevişince geçer derlerdi de inanmazdım.

unutulmayan ilk aşk ın olmamasının ızdırabını bilemezsin. zor be sözlük.
ulaşılmazı elde etme çabasından doğan peşinden koşma eylemi, o'na ulaşınca hava kaçıran balon gibi sönmeye başlar.
işin en korkunç yanı ise bu başlığın gercek olmasıdır.erkek olan arkadaslarımız bu tip insanları aynalardan tanıyabilirler.
5yıl peşinden koştum, 1ayda soğuttun ulan diyen erkektir.
5 yıl peşinden koştuğu kızın aslında erkek olduğunu anladıktan sonra "çok yıl koştum bir ay durum napim" mantıyla hareket etme bilincidir.
1 yil pesinden kostugu kizi, 4 gunde terkeden erkekle yaris halindedir.
5 yıl kadar uzun süren bir ızdırabın sıkıntısını 1 ay kadar kısa bi sürede acısını haklı gururu ile çıkaran erkek.

5 yıl az bir süre olamaz.
maldır, ha 5 gün ha 5 yıl ha 15 yıl.. lan millet manita bulamıyo buda manita beğenmiyo, lanet girsin sana!
güzel olan ulaşılmazlıktır.
2 yıl kız peşinden koşup s.ktir yemekten daha mantıklıdır.
kızın hayalini kızdan daha güzel olarak kuran erkektir. gerçekleri görünce hayallerine geri dönmek ister. "sen o tanıdığım kişi değilmişsin" sendromu yaşar.
insanoğlunun vazgeçilmezidir.ulaşılmaz ve gizli olan herzaman gizemlidir.
Erkek için de kadın için en güzeli 2 saat güzeldir.
egosunu tatmin etmiş erkektir. bayanlar da yapıyor aynısını. insan doğası yani.
(bkz: ben senin peşinden koşturabilme ihtimalimi sevdim)