bugün

5 yıl öncesini mumla arıyorum.
5 yıl önce bir şey hayal etmiyordum hala hayal etmiyorum lol.
Bugünkü hayatımın herhalde binde Birini bile tahmin edemezdim 5 yıl önce. Zaten bilseydim doğrudan şu ana ışınlanmak isterdim.

Yani cevap: hayır.
5 yıl önce oo şu bölümü şurda okurum ne güzel olur he, hayatıma da düzgün biri girer belki her şey yoluna girer diye umut ediyodum. Sonuç elde var 0.
net söylüyorum.

evet.

işim konusunda hedeflerimi elde ettim ama şimdi de çıtayı yükselttim iyi mi? daha fazlasını istiyorum.

(bkz: insanoğlu)
tam olarak evet
bir sual.
Tam olarak evet.
hayır.

hayal ettiğimden farklı bir bölüm okuyup, hayal ettiğimden daha iyi bir noktaya geldiğimi düşünüyorum. etrafımdaki insanlara bakıyorum da yanımda olmasını istediklerim maalesef yok. ne yalan söyleyeyim çok karamsardım ama hayatım daha da parlıyor gibi geliyor.
ama değer verdiğim kişiyle 4 yıl sonra tekrar görüşmeye başladık ve duygusal anlamda da mutluydum. en azından bir süreliğine.
5 yıl önce hayal ettiğim yerin çok uzağında 5 yıl önce olduğum yerin tam üzerindeyim.
Tabiki hayır.
Değil ama yakınım beş sene önce mezun iş güç sahibi güzel bi aile ile mutlu hayal ettim. Hepsine bi tık uzağım. Mutlu olduktan sonra yerim hayalini.
tam 5 yıl önce aniden gelişen olaylarla şehir değiştirme kararı aldım. hayatımın bu kısmını hiç hayal etmiyordum, bundan sonraki 5 yılda bakalım hayat ne gösterecek.
Tam olarak evet. Beşik yanı.
Şuan öyle görünüyor ama daha hayalimin sonuna gelmedim.
5 yıl önce bugün için herhangi bir hedefim ve hayalim yoktu yine yok açık ve net.
Daha iyi yerdeyim ama daha da iyisini hakediyorum.
Net cevap, hayir.
5 yıl önce ne hayal ettim bilmiyorum.
5 yıl önce hayal ettiğim yerde değilim ancak bundan pişman da değilim. Hatta iyi ki orada değilim.
bazı konularda çok daha iyi bir yere gelmişim, bazı konularda da gerilemişim. sanırım bu sorunun net bir cevabı yok.
Az çok tahmin ediyordum.
Az çok tahmin ediyordum.
Yaaani aşağı yukarı

Başarısız karşı cins seçimlerim olmasaydı çok daha mutlu olurdum.
5 yıl önce hayal ettiğim yerdeyim.
Hayal ettiğimden 600 km kadar uzaktayım. Atanıp istanbul’da ailemin yanında görev yapmak istiyorken şimdilerde istanbul’dan 600 küsür km uzaklıkta görev yapmaktayım. Onun dışında 5 yıl önce hayal ettiğim noktadayım.
hayır sanki!