1. 1.
  Yüce rabbimizin ayetiyle sabit olan bir gerçek. En büyük zikir namazdır. Farz olan namazlardır. Ve Allah,
  5 vakit namaz kılmayanlara şeytan musallat olur
  Buyurur.
  5 -4 ... aydinoglu ventage
 2. 2.
  muhammed'in sözde tanrısının kendiyle çeliştiği ayet ve ifadelerden yalnızca biri. NAHL Suresi 98. yazmada kovulmuş şeytandan allaha sığınılıyorken, zuhruf suresinde allah kullarına şeytan musallat ediyor. bir karar verilsin ama sığınıyor muyuz, sığınmıyor muyuz? bir dinde önce mantık bulunmalı.
  4 -11 ... o halde umabilir miyim
 3. 2.
  binlerce şey yazar kuranda ama ''dinciler'' sadece namaz ve hac ile olanları konuşur, onlarıda yarım yamalak biliyorlar ya neyse.

  namaz ve hac allah için yapılır, kul ile yaradan arasındadır. insanlıkla hayatla ilgili binlerce ayeti ise görmezden gelirler, çok üsteleyince götlerinden bir hadis uydurur ve '' herşey kuranda yazmaz, hadisler olmasa din olmaz'' diyerek allahın beceremediğini, kendilerinin ve sikini emdikleri hocalarının daha iyi bildiklerini söylerler.
  1 -2 ... dergah sovalyeleri
 4. 3.
  kendi kendime bulaşamam.
  1 ... fastest man alive
 5. 4.
  şu sıralarda kılanlara musallat o rahat olun.
  2 -1 ... teflon
 6. 5.
  Bana kılanlara daha çok musallat oluyor gibi geliyor ya neyse. ..
  2 ... vigilante8
 7. 6.
  ateist arkadaşlar kuranı okumanızı tavsiye ederim tarafsız şekilde çünkü inanmayıp inkar edip ayrıca bide üstüne dalga geçenlerin sonu pek iyi olmayacak *
  1 ... respo93
 8. 7.
  ayrıca herkesin dini kendine siz kendi ibadetinizi edip hayatınızı kurun 3-5 gereksize göre din nefreti beslemek nerden baksan saçma... pire için yorgan yakmak ateist olunca ileri görüşlü falanda olmuyorsunuz...
  2 -2 ... respo93
 9. 8.
  Dini yaşayanların farklı yaşamayanların farklı şeytanı var.yaşamayanların 10 şeytanı varsa dine yönelen kişinin daha çoktur.dini yaşamayan çantada keklik zaten.yaşayanlara her cepheden saldırır.
  4 -1 ... kalahari 1
 10. 8.
  Ayette namaz ifadesi nerede geçiyor dedirtmiştir. Allah kelamına körlük ederse şeytan onun dostudur diyor.
  1 -2 ... keyfinizinkahyasi