bugün

liveleakten sansürsüz izlenebilir. olandan hemen sonra izledim. gerçekten sakıncalı içerik var.

edt: sansüzsüz yazmayı unutmuşum
Helal olsun. Bizden bi şeyler kapmışlar zamanında.
o polisleri dövenleri büyük ihtimal uygurlar yapti derler sonra operasyon gözaltı işkence.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
dövmeninde bir usülü kaidesi vardır mk bu ne lan?
polise anladığı dilden muamele yapan halk.
adamlarda vicdan denen seyin olmadigini gostermistir. hadi dovdun tamam daha ne vuruyon, anasini sikmisler adamlarin.
(bkz: onların ben amına koyayım çok ayıp ediyorlar)

insanlık dışıdır.
bir yandan 5 polisi döven bir kalabalık diğer yandan bir kadını döven tam 5 adet polis var. kimse de vatandaşı korumakla görevli polisin bir kadına neden beş kişi giriştiğini sorgulamıyor. ama millet buna tepki gösterince suçlu yine halk oluyor.
'' kadın '' vurgusunun salakça ve barbarca olduğu haberdir . bu mantığa göre 5 polis 1 erkeği dövse normal sayılacak .
yola fırlayan çocuğa çarpıp hiçbir şey olmamış gibi çarptığı arabayla üstünden geçen ve çevredekilerin yine hiçbir şey olmamış gibi olay mahalliğinden elini kolunu sallaya sallaya geçtiği vatandaşlara sahip bir ülkede "ama kadını dövdüler" sebebiyle gerçekleşmiş olaydır. ben bu sebebe de inanmıyorum. insanlar aksiyon istiyor.
liveleak'te Inspectors stripped of pants and covered in blood when being attacked by mob of thousands şeklinde arattırdığınızda bulabileceğiniz vahşettir.