bugün

komik olan olaydır. kusura bakmasın ama kenan sofuoğlu tam bir semt çocuğu. KARDES SiLERiZ SIKINTI YAPMA NEDiR AMK. HAKAN CALHANOGLU KiBARLIĞIYLA SORMUŞ SORUSUNU.
sosyal medya olmasaydı şu star sandığımız insanları görmezdik belki de sosyal medya'nın en iyi yanı bu. hayır hakan calhanoğlu sonuna kadar haklı whatsapp'dan mesaj atıp ben motorsikletci seninle tanışmak istiyorum demek ergen işidir. ara menajerini ulaşsın elemana tanışın birde ifşa ediyor haklıymış gibi.
(bkz: bakın beyler bu bir dramdır)

https://youtu.be/QiNGds-PzQo
ikisini de severim. ancak bu olayda hakan çalhanoğlu'nu haklı buluyorum. hakan'ın yabancı bir numaradan "sa kardeşim ben kenan sofuoğlu" diye gelen bir mesajı sorgulamasından daha doğal ne olabilir? mesajı atanın ne olduğu belli değil, kim olduğu belli değil. karşısındaki hakan'ı dolandırmaya mı çalışıyor, napıyor? adam emin olamamış. üstelik bir de kenan'ı tanımıyormuş. kenan'ın bu özel konuşmayı sosyal medyaya servis etmesi önce ayıp, sonra ise suçtur. fatih terim, bir zamanlar ünal aysal'a bu yüzden dava açmıştır. tahminime göre kenan bu tanınmama olayını yediremeyip paylaşmış. açıkçası ben kenan'a hiç yakıştıramadım. müslüman müslümanın ayıbını yaymaz, örter.
(bkz: başkası adına utanmak)

Adam tanımıyor olabilir be kenan bu tepki ne Vikipedi linkini atsaydın tanımıyorum diyince *

"Sıkıntı yapma" capsleride yavaş yavaş sosyal medyada yerini almaya başlar artık *
(bkz: Turabi sen misin)

Kenan Sofuoğlu'nun içindeki gizli Turabi'yi bizlere göstermiştir.

(bkz: kardeş)
(bkz: sileriz)
(bkz: sıkıntı yapma)
(bkz: senin numaran gizliyse bizimki daha gizli)
bir hadise.
"my name is kenan,motorsikletci kenan"
gram sikimde olmayan olay. üst düzey sporcu bir dindar insan sırf umreye gitti diye üst düzey sporcu bir dindar insanla tanışmak istemiştir lakin olaylar istediği gibi gelişmemiştir. dindarları antipatik bulduğumdan beni rahatsız etmiştir.
silme kardeş ara söv dedirten olay*
Aramak varken Whatsapp mesajı atması zaten garip.
Tuhaf ve abes bir olay olsa da kenan in icimizden biri oldugunu bir kez daha gostermistir. Var olsun.
(bkz: kardeş sileriz sıkıntı yapma)
yeni caps malzemesi : 'Kardeş sileriz sıkıntı yapma'
Hayır sonuçta hakan çalhanoğlu büyük bir futbolcu ve de kenan sofuoğlunu tanımadığını da söylemiş. ben çok ünlü biri olsam ve biri bana gelip ben xx kişisiyim dese tabi ki de numaramın bulunmasından tereddüt ederim. (ayrıca onu yazan kişinin ben kenan sofuoğluyum diye dalga geçme ihtimali hiç mi yok ? ) zaten o kenan sofouğlunu aşağılayıcı ve ya hakaret edici bir şey söylememiş tek söylediği tanımadığı bir insanın numarasını nasıl bulduğunu merak etmesi. ayrıca bu konuşmayı ifşa etmek ne kadar doğru bir davranıştır tartışılır.
Türk heryerde türk dedirtmiştir. Seviyorum bu ülkeyi , insanlarımızı , samimiyetimiZi , yersiz atarlanmalarımızı.
Kenan sofuoğlu bence bu konuda yanlış yapmış. bir "sıkıntı" varsa bunu ifşa etmene gerek yok. Milyonluk telefonlarınız varda iki üç dakikanız mı yok(geneldurum)? Aç telefonu dobra dobra konuş olsun bitsin.
Hakan çalhanoğlu da haklı. Adam nerden bilsin kim olduğunu. Piyasada dolandırıcı ibnelerden bol bir şey mi var? Şerefsizin biri katakulli yapıyorsanmıştır.

Bu olay kenan sofuoğlu nun daha samimi ve daha bizden biri olduğunun kanıtıdır. Mahalledeki bir kardeşin, bir abin gibi. Şan şöhret demekki herkesi değiştirmiyormuş.
Kenan Sofuoğlu'nun bu tabiri hiç sevmesem de kezbana bağladığı yaran olaydır. Feysten paylaşmak nedir ya gidip annene şikayet etseydin kenan abv ya güldüm gece gece. Sileriz kardeş sıkıntı yok diye de gurur yapmış.
Kenan sofuoglunun sohbeti yayinlamasi yanlis olmus. Hakan nereden bilebilirdi troll olmadigini, emin olamadi belki ne diye yayinladin.
kenan bu kafayla, hakanın numarasını alman arkadaşlık sitelerine, televizyonun alt şeritten geçen arzu ben, arayın yanıyorum gibi kanallara dağıtmazsa çok ayıp eder.
(bkz: nummera)
(bkz: başkası adına utanmak)
Kenan 'ın takındığı tavır ve olanları paylaşması pek doğru değildi.
boku çıkmadan gündemden düşmeyecek olaydır. her ortamda artık ağızlar sulanmış kadın cinsel organı gibi mayış mayış söylenecek iki laftan biri olacak sözler edilmiştir. ulan böyle bişey olmuş kamuoyuna sızdırma abi ya. senin yüzünden sol framenin mına koyuyorlar, yarın beynimizi silkecekler bu lafla güzel abim. ağızlara verdin lafı ondan sonra barıştık diyosun, yanlış anlaşılma diyosun.
Silik sebebidir. Özel mesaj ifşası var. Zuckerberg hiç çalışmıyo. Zall olsa şimdiye uçurduydu kenan abiyi..
Kenan Sofuoğlu'nun ağır, efendi imajına yakışmayan ifşa olayıdır. Kenan Gayet mütevazi, sıcak bir yaklaşımla sevdiği futbolcuyla tanışmak istemiş, ünlülere özgü egodan arınmış herhangi biri gibi yazmış, Hakan ise paranoya yapmış ya o değilse, ya dalga geçiliyorsa diye temkinli davranmış. Keşke Sofuoğlu gerçekten sıkıntı yapmayıp paylaşmadan geçip gitseymiş.
güncel Önemli Başlıklar