bugün

gündüz maçıdır.
melonun cezasi nedeniyle oynamayacagi brumanin yabanci sinirina takilip yedek kalacagi mactir.
hayatımda arena'ya ilk kez gideceğim maçtır.

şimdi önce napıyoruz passolig mi alcaz nabıcaz. bursa'dan ultraslan abileriyle kalkıp maça gidiyorum. doğum günümden 2-3 gün sonra olduğu için bu maça gidiyorum. hayatımda doğru düzgün 2-3 hediye aldım ama hiçbiri bu kadar değerli olamazdı. o yüzden en güzel hediyeyi, beni en çok seven kişi yani ben tarafından alınmasına karar verdim.

kale arkası tribünü bekle geliyorum.

not: maçı 4-0 kazanırız.
Muslera, bruma, chedjou, koray, telles, selçuk, hamit, sinan, sneijder, yasin, burak onbiri ile çıkacak galatasaray' ın çok etkili olacağı maçtır.

Geri dörtlü aksayabilir mi ? Aksayabilir. Hep aksıyor zaten. Selçuk ve hamit ikilisi özverili olduğu takdirde bu maçta da epey iyi gözükecektir. Sağ açıkta görüldüğü üzere olcan efendi olmuyor. Şu sinan orada 90 dakika oynasa büyük ihtimal köşeyi yerden görecek ya da birine asisti çıkartacak gibi. Aynısını yasin de yapacaktır. O ikisine kimin pas atacağı da zaten malum. Kendisi kaleye de zımbalayabilir bir tane. Burak da ya atar, ya yıpratır, ya attırır işte. iyi oynuyor bu aralar.

Ama lütfen hoca, sinan ile başla. Bruma kumarını da oyna. Bu taraftarlar sağ bekte sabri' nin geri dönmemesinden çok rahatsız. Abi bir bekin sıfıra kadar inmesine gerek yok. O ortalar daha geriden de açılabiliyor. Sen 70 metre geri koşamayacaksan, ortayı çaprazdan açmayı öğrenecek, 50 metreyi koşacaksın. Yapamıyorsan da çıkma hacı, bek bindirmelerini bırak öbür bek yapsın, bari savunman dengeli olsun. Bruma ne kadar bek oynar ? En kötü sıçıp sıvar, sonucunda da 1 gol yedirir ilk yarıda. 45' te sabri kanserine döneriz. Kabul edin, çoğunuz arada ulan bu bruma sağ bekte oynar mı ki dediniz. Bence olabilir. Aslında bana kalırsa bu sene bruma komple sağ bekte oynamalıdır. Çünkü tarık isimli vatandaş futbolcu değil, sabri saçma sapan işler yapıyor orada. ikisinin enerjisi yetmiyorsa 45-45 oynarlar o da hallolur. Herhalde 45 dakika komple git-gel yapabilir sabri. Onu da yapsın.

Bruma ve sağ bek. Olursa 1 asist de oraya yazın. Çünkü sağda oynayacak, sinan izlediğim kısıtlı sürede fark ettiğim üzere verkaçı fena olmayan biri ve bu aralar şınayder olsun, selçuk olsun çok iyi arapas kesiyorlar. Özellikle şınayder garip garip paslar atıyor bu ara ve öyle güzel atıyor ki onları insan aha atamadı derken bir bakıyor atak başlamış. Bruma kumarını oyna hoca. Bir de böyle gol yiyelim.
tribunlerin iyiden iyiye sampiyonluk havasina girecegi karsilasma olacaktir.

ayrica sezonun en kalabalik ic saha maclarindan biri olacaktir.
Tt arenadaki 50 bin taraftarının da muhteşem desteğiyle galatasarayımızın kazanıp allahın izniyle yoluna devam edeceği şampiyonluk maçlarından herhangi biri. geçen sene miydi neydi tam hatırlayamıyorum ama bir karabük maçıyla havlu atmıştık. gün gelir biletini kesenin bileti elinde olur. hadi bakalım. sezonun en farklı galibiyetini bekliyorum.
Burak şov var.
10-0 bitecek maçtır.
galatasaray'ın zor da olsa kazanacağı maçtır. seyirci sayısı da yüksek olacaktır.
koyup geçeceğimiz maç.
sabri yeniden ilk 11'de maça başlayacağından -sinirlenmemek adına- seyretmeyeceğimiz maçtır.
galatasaray" da semih kaya ve burak yılmaz, karabükspor" da emre güngör ve valentin viola" nın forma giyemeyeceği maç. zorlu trabzonspor deplasmanı öncesi önemli bir iç saha maçı olacak. kanat akınları sonucu belirleyebilir. bruma ve olcan" a iş düşecek.
kral burak yılmaz ın sakat olduğu için yer alamayacağı karşılaşma.

sneijder 2 tane sallar 2-0 alırız bu maçı.
64l4t4s4r4y denen fransız takımının şikeyle alacağı bir başka maç.
bugün oynanacak maç.

ulan amına koyayım, ülkede takım otobüsüne ateş açılıyor hala şike muhabbeti. lan olm yetti fanatikliğinizden. siktiniz attınız futbolu. sizin yüzünüzden bu amk yerinde futbol bile fazlalık.
Fenerbahçeli malların depresyonu atlatıp laf sokmaya çalıştığı maç.
gs zorlanmaz.

not : bjk
Galatasarayımızın muhtemelen zorlanacağı maç.Her ne kadar beğenmesekte Burak Yılmaz ın eksikliği bu takımı bi şekilde etkiliyor.Wesley i allah korusun onsuz bir hiçiz zaten.Umarım bu maçıda alır önümüzdeki 8 maça konsantre oluruz.
Wesley karabük sever. At fava.

maçtan sonra gelen edit : at fava demistim.
Galatasaray'ın kazanma ihtimali çok yüksek olan maçtır. banko kuponlarda ms1 diğer kuponlarda h1 değerlendirilmelidir.

https://www.birebin.com/i...bukspor-mac-sonucu-120636
2-0 gsnin alacağı karşılaşma.maalesef.
10 dakika içinde iki hakem hatasının olduğu karşılaşma.biri yasin in pozisyonu ofsayt değil diğeri sabrinin yaptığı penaltı. tartışılabilirliği var elbette ama kişisel görüşüm bu yönde.
Sabri ile girdiği pozisyonda Ahmet ilhan' ın kendini yere bıraktığı maç. Dolayısıyla pozisyon penaltı değildi. Galatasaray Bruma ve Yasin ile kanatlardan rahat geliyor ve baskılı oynuyor. Ancak henüz gol gelmedi.
boyle kaleci olmaz diyecektim ki . wesleyle 1 e 1 de kurtardi 2. golu.
şike var kesin şike var. değil mi lan kedicikler?
güncel Önemli Başlıklar