1. 1.
    saat 20:00 de sivas 4 eylül stadyumun da zirve yarışından kopmak istemeyen galatasaray ile lige tutunmak isteyen sivasspor arasında oynanacak olan maçtır.

her iki takıma da başarılar.
    1 -2 ... king of the author
  2. 2.
    bu maçta halis özkahya düdük çalacak. turkcell süper lig 2009-2010 sezonu 28. hafta maçı.
    ... moro
  3. 3.
    kartı bol bir maç olacaktır.
    1 -2 ... billiejean
  4. 4.
    maçın sonuna kadar sivasspor lu olacağım maçtır.
    ... omerika
  5. 5.
    her iki takım açısından da kritik maç. alt ve üst sıraları yakından ilgilendiriyor.
    1 ... adamin biri
  6. 6.
    şampiyonlukla pek ilgilenmeyen cimbom adına, çok da önemli bir maç değildir.

umarım bu entrymi yedirirler, aslanlar gibi oynayıp 5 tane çakarlar. hiç beklemiyorum ya neyse.
    1 -2 ... der meister
  7. 7.
    sivasspor kazandığı takdirde, diyarbakırspor ve denizlispor'a ateşten gömlek giydireceği, düşecek son 3 takımı netleştireceği, galatasaray kazanırsa şampiyonluk yarışında "ben de varım" diyeceği, her iki takım için de "ölüm kalım" niteliğinde bir maç olacaktır.

aralarında oynadıkları son 6 karşılaşmanın en az gollü geçeni 2 gol, en fazla atılanı 8 gollü maçlar olmuş. iddaa oynayacak arkadaşlara üst seçeneği daha sağlamcı ve rahat bir seçenek olacaktır.

4 mayıs 2008 Sivasspor Galatasaray maçı gibi 8 gollü ve izleyenlerin zevk aldığı bir müsabaka olması temennisi ile her iki takıma da başarılar.
    1 ... beysar
  8. 8.
    galatasaray'ın, mor formasıyla* sahaya çıkacağı maç. bilgisayar monitörümden de yine bu renklerle bana yansıyacağı maç olacak aynı zamanda.***
    1 ... suluboya
  9. 9.
    2-3 gol bitecek maçtır.
    ... gqhn
  10. 10.
    galatasarayın galip geleceği maç olacaktır. yenilirse bıyıklarımı keserim.*
    2 -3 ... efespilsencamelsoft